WP SportoweFakty: Szymon Woźniak gościem magazynu PGE Ekstraligi (14.07.2022, godz. 13:00)

Fot. Radosław Kalina

W czwartkowym wydaniu programu WP SportoweFakty gościem będzie Szymon Woźniak. Zawodnik MOJE BERMUDY STALI opowie o swoim sprzęcie, m.in. o oponach bezdętkowych i ulubionym torze, jakim jest stadion im. E. Jancarza. Początek magazynu o godz. 13:00.

Wychowanek bydgoskiej Polonii znakomicie czuje się na gorzowskim owalu. W przeszłości, w 2017 roku, sięgnął na nim po Indywidualne Mistrzostwo Polski, a jego tegoroczne wyniki w PGE Ekstraliga tylko potwierdzają, że obiekt im. Edwarda Jancarza to teren idealnie pod niego “skrojony”. O tym, dlaczego ten tor tak bardzo pasuje Szymonowi Woźniakowi, sam zainteresowany opowie w czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi. Zawodnik zdradzi też, jak wpływają na niego zmiany sprzętowe. Niedawno zdecydował się on na korzystanie z opon bezdętkowych. Żużlowiec MOJE BERMUDY STALI Gorzów jest otwarty na technologiczne nowinki. Wszystko po to, by w fazie play-off z tego korzystać. A co później?

29-latek opowie też o swojej przyjaźni z Bartoszem Zmarzlikiem, współpracy z tunerem Ryszardem Kowalskim, a także o puszczaniu startów przez komputer. Czy wg naszego gościa to rozwiązanie powinno zostać wprowadzone także w PGE Ekstralidze?

Pełna zapowiedź dostępna jest TUTAJ.

Początek magazynu o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.