Thomsen nie wystąpi w derbach po upadku w Toruniu! (aktualizacja)

Fot. Marcin Szarejko
Fot. Marcin Szarejko

Podczas drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy w Toruniu doszło do groźnego upadku z udziałem Thomsena, Madsena i Lamberta. Ten pierwszy został przewieziony do szpitala na dalsze badania. Według informacji z profilu Facebook Duńczyka, zawodnikowi nie stało się nic poważnego, jednak nie wystąpi on w niedzielnym pojedynku ze STELMET Falubazem (godz. 19:30, transmisja LIVE w nSport+).

Sytuacja miała miejsce w biegu 10 – Leon Madsen spowodował upadek Andersa Thomsena, po którym przejechał rozpędzony Robert Lambert. Thomsen opuścił tor w karetce i udał się na dalsze badania.

Na profilu zawodnika TRULY.WORK Stali na portalu Facebook poinformowano, że tomograf nie wykazał urazu szyi, głowy oraz organów wewnętrznych. Duńczyk przechodzi jednak dalsze badania pod kątem złamań.

Kort update på Anders. Efter CT scanning ..nakke, hoved og organer er ok.Nu bliver der tjekket for brækkede knogler.Men intet alvorligt

Opublikowany przez Anders Thomsen Racing Sobota, 27 lipca 2019

Aktualizacja (godz. 23:50)

Jak poinformował oficjalny profil FB TRULY.WORK Stali, Anders Thomsen został wypisany ze szpitala w Toruniu i udał się do Danii na dalsze badania. To oznacza, że zawodnika zabraknie w derbowym pojedynku z STELMET Falubazem Zielona Góra! Duńczykowi życzymy szybkiego powrotu na tor.

Anders Thomsen opuścił już szpital w Toruniu i jest w drodze do Danii, gdzie przejdzie kolejne badania. Niestety występ…

Opublikowany przez Stal Gorzów Sobota, 27 lipca 2019