Classification list

#ZawodnikDrużynaKlsMePktBonSumStŚredniaIIIIIIIVDTMWUŻC
1 Sayfutdinov EmilLES Tak1820616222882.52347271130000000
2 Laguta ArtemGRU Tak141801181732.4794618630000000
3 Zmarzlik BartoszGOR Tak172179226932.4305522860101000
4 Madsen LeonCZE Tak131437150682.2062825940002000
5 Vaculik MartinZIE Tak181888196902.17844231082001200
6 Woffinden TaiWRO Tak1816713180832.16929321660000000
7 Janowski MaciejWRO Tak1818518203942.16037262270101000
8 Laguta GrigorijLUB Tak141429151702.15732171260102010
9 Zagar MatejLUB Tak1413318151732.06822232161000000
10 Pedersen NickiGRU Tak141386144702.05727221335000010
11 Holder JackGOR Tak1210613119582.05217201530001200
12 Pawlicki PiotrLES Tak1816010170852.000342116120101010
13 Michelsen MikkelLUB Tak141299138692.00023211870000010
14 Doyle JasonCZE Tak1311812130652.00016281440102000
15 Thomsen AndersGOR Tak1715313166841.97627252290001000
16 Lindgren FredrikCZE Tak1311013123651.892201814120010000
17 Dudek PatrykZIE Tak1815616172911.890272525122000000
18 Kubera DominikLES Tak1812018138731.890201922111000000
19 Kołodziej JanuszLES Tak1812618144771.870222118160000000
20 Smektała BartoszLES Tak1813712149801.863242319130001000
21 Hampel JarosławLUB Tak141148122661.848261310170000000
22 Lambert RobertRYB Tak141425147801.838242814111002000
23 Lidsey JaimonLES Tak1611024134751.787162316191000000
24 Bjerre KennethGRU Tak141169125701.786182316120001000
25 Protasiewicz PiotrZIE Tak1813716153861.779193020150001100
26 Chugunov GlebWRO Tak1812518143811.765192518160012000
27 Holder ChrisWRO Tak1310010110631.746151721100000000
28 Miśkowiak JakubCZE Tak1268674461.60913617100000000
29 Drabik MaksymWRO Tak13801191571.596131315160000000
30 Holta RuneCZE Tak13691483521.59681515121001010
31 Przedpełski PawełCZE Tak13791190571.579141017140002000
32 Krakowiak NorbertZIE Tak17711283531.5668141992000100
33 Woźniak SzymonGOR Tak159717114731.562131822191000000
34 Fricke MaxWRO Tak189916115741.554102029140001000
35 Woryna KacperRYB Tak1410111112741.514141725170001000
36 Jepsen Jensen MichaelZIE Tak1810514119801.488151628210000000
37 Logachev SergeiRYB Tak10541064431.4884121870101000
38 Lindbaeck AntonioZIE Tak14581068541.25951121170000000
39 Kasprzak KrzysztofGOR Tak1151556451.24451016130100000
40 Miedziński AdrianRYB Tak833336291.24138890001000
41 Milik VaclavRYB Tak1370676621.22632119152002000
42 Szczepaniak MateuszRYB Tak1031435291.207467111000000
43 Tonder MateuszZIE Tak1545752441.1826419140000100
44 Trofymov ViktorLUB Tak1444852441.18231015160000000
45 Świdnicki MateuszCZE Tak1332739351.1144412131000100
46 Karczmarz RafałGOR Tak1772274671.104131013300001010
47 Buczkowski KrzysztofGRU Tak1240545411.0984910150003000
48 Lampart WiktorLUB Tak1445651471.0856713161004020
49 Pawlicki PrzemysławGRU Tak1335742411.0242519121100100
50 Szlauderbach SzymonLES Tak1847855551.0005620230000100
51 Nowacki KamilRYB Tak1325227440.614348290000000
52 Jasiński WiktorGOR Tak1519524410.5850411221002100
53 Tudzież MateuszRYB Tak1417522390.5640213200021100
KlsSklasyfikowany
MeLiczba meczów
PktLiczba punktów
BonLiczba bonusów
SumSuma punktów oraz bonusów
StLiczba startów
ILiczba pierwszych miejsc
IILiczba drugich miejsc
IIILiczba trzecich miejsc
IVLiczba czwartych miejsc
DLiczba defektów
TLiczba wykluczeń za dotknięcie taśmy
MLiczba wykluczeń za 2 minuty
WLiczba innych wykluczeń
ULiczba upadków
ŻLiczba żółtych kartek
CLiczba czerwonych kartek