Classification list

# Zawodnik Drużyna Kls Me Pkt Bon Sum St Średnia I II III IV D T M W U Ż C
1 Zmarzlik Bartosz GOR Tak 2 29 0 29 10 2.900 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Pedersen Nicki GRU Tak 1 16 0 16 6 2.667 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vaculik Martin GOR Tak 2 23 3 26 10 2.600 6 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Woffinden Tai WRO Tak 1 12 1 13 5 2.600 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Janowski Maciej WRO Tak 1 11 1 12 5 2.400 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Madsen Leon CZE Tak 1 14 0 14 6 2.333 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dudek Patryk ZIE Tak 2 24 1 25 11 2.273 6 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Doyle Jason LES Tak 2 24 1 25 11 2.273 5 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Kołodziej Janusz LES Tak 2 18 2 20 9 2.222 3 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Laguta Artem WRO Tak 1 10 1 11 5 2.200 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Hampel Jarosław LUB Tak 1 9 2 11 5 2.200 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Fricke Max ZIE Tak 2 22 2 24 11 2.182 3 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Holder Jack TOR Tak 2 20 4 24 11 2.182 3 4 3 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Sayfutdinov Emil LES Tak 2 19 2 21 10 2.100 2 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Przedpełski Paweł TOR Tak 2 19 2 21 10 2.100 4 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0
16 Protasiewicz Piotr ZIE Tak 2 17 1 18 9 2.000 3 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Thomsen Anders GOR Tak 2 18 1 19 10 1.900 3 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0
18 Pawlicki Piotr LES Tak 2 17 2 19 10 1.900 3 3 2 1 0 0 0 1 0 0 0
19 Lambert Robert TOR Tak 2 16 3 19 10 1.900 2 3 4 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Holder Chris TOR Tak 2 18 0 18 10 1.800 2 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Miśkowiak Jakub CZE Tak 1 7 0 7 4 1.750 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Cierniak Mateusz LUB Tak 1 6 1 7 4 1.750 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
23 Miedziński Adrian TOR Tak 2 10 2 12 7 1.714 1 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0
24 Pawlicki Przemysław GRU Tak 1 10 0 10 6 1.667 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Michelsen Mikkel LUB Tak 1 10 0 10 6 1.667 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Kowalski Bartłomiej CZE Tak 1 4 1 5 3 1.667 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
27 Bewley Daniel WRO Tak 1 8 0 8 5 1.600 2 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
28 Pawliczak Damian ZIE Tak 2 7 1 8 5 1.600 2 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0
29 Laguta Grigorij LUB Tak 1 8 1 9 6 1.500 0 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0
30 Woźniak Szymon GOR Tak 2 14 0 14 10 1.400 3 0 5 2 0 0 0 0 0 0 0
31 Buczkowski Krzysztof LUB Tak 1 5 2 7 5 1.400 0 1 3 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Nowacki Kamil GOR Tak 2 6 2 8 6 1.333 1 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0
33 Curzytek Michał WRO Tak 1 4 0 4 3 1.333 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Jeppesen Jonas CZE Tak 1 3 1 4 3 1.333 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Liszka Przemysław WRO Tak 1 3 1 4 3 1.333 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Zagar Matej ZIE Tak 2 11 2 13 10 1.300 2 1 3 2 1 0 0 1 0 0 0
37 Lidsey Jaimon LES Tak 2 9 1 10 8 1.250 2 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0
38 Chugunov Gleb WRO Tak 1 3 2 5 4 1.250 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0
39 Woryna Kacper CZE Tak 1 5 1 6 5 1.200 0 1 3 1 0 0 0 0 0 0 0
40 Ragus Fabian ZIE Tak 2 7 0 7 7 1.000 2 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0
41 Jasiński Wiktor GOR Tak 2 6 0 6 6 1.000 0 1 4 1 0 0 0 0 0 0 0
42 Lindgren Fredrik CZE Tak 1 5 0 5 5 1.000 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0
43 Lewandowski Krzysztof TOR Tak 2 4 1 5 5 1.000 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0
44 Kasprzak Krzysztof GRU Tak 1 4 0 4 4 1.000 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
45 Bjerre Kenneth GRU Tak 1 3 1 4 4 1.000 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
45 Smektała Bartosz CZE Tak 1 3 1 4 4 1.000 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
47 Krakowiak Norbert GRU Tak 1 2 1 3 3 1.000 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0
48 Żupiński Karol TOR Tak 2 3 2 5 7 0.714 0 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0
49 Karczmarz Rafał GOR Tak 2 4 0 4 8 0.500 0 0 4 4 0 0 0 0 0 0 0
50 Pludra Kacper LES Tak 2 3 0 3 6 0.500 0 1 1 2 0 0 0 1 1 0 0
51 Bartkowiak Mateusz GRU Tak 1 2 0 2 4 0.500 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
52 Osyczka Jakub ZIE Tak 2 1 0 1 5 0.200 0 0 1 3 1 0 0 0 0 0 0
53 Sadurski Krzysztof LES Tak 2 1 0 1 6 0.167 0 0 1 5 0 0 0 0 0 0 0
54 Lampart Wiktor LUB Tak 1 0 0 0 3 0.000 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Kls Sklasyfikowany
Me Liczba meczów
Pkt Liczba punktów
Bon Liczba bonusów
Sum Suma punktów oraz bonusów
St Liczba startów
I Liczba pierwszych miejsc
II Liczba drugich miejsc
III Liczba trzecich miejsc
IV Liczba czwartych miejsc
D Liczba defektów
T Liczba wykluczeń za dotknięcie taśmy
M Liczba wykluczeń za 2 minuty
W Liczba innych wykluczeń
U Liczba upadków
Ż Liczba żółtych kartek
C Liczba czerwonych kartek