Środa z magazynami żużlowymi i Tomaszem Gollobem

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Przed nami popołudnie pełne żużlowych wspomnień i magazynów telewizyjnych. Już od godz. 16:00 na antenie nSport+ emisja Made by Gollob, czyli powrotów do rund GP, w których sukcesy odnosił polski mistrz Świata. Z kolei o godz. 20:00 magazyny LIVE o żużlu – Dobry Wieczór Sport oraz Eleven Call Live.

Codziennie o godz. 16:00, Platforma CANAL+ będzie przypominała kibicom turnieje o Indywidualne Mistrzostwo Świata z udziałem legendy polskiego oraz światowego żużla. Powtórka zaplanowana jest na 21:00 oraz na drugi dzień na godz. 10:00.

Z kolei wieczorową porą premiery magazynów żużlowych. O godz. 20:00 w Dobry Wieczór. Speedway gościem Gabriela Waliszko będzie prezenter radiowy Krzysztof “Jankes” Jankowski, a podczas programu będą także rozmowy z Maciejem Janowskim, Pawłem Przedpełskim, Kacprem Woryną, Agnieszką Radwańską, Dawidem Celtem, Marcinem Czerkawskim i Marcinem Wójcikiem. Emisja programu w CANAL+Sport, nSport+ i oficjalnym profilu na Facebooku.

Natomiast program ELEVEN Call Live poprowadzi Anita Mazur, która połączy się z dziennikarzami stacji: Piotrem Olkowiczem i Marcinem Kuźbickim. Gościem specjalnym będzie Grzegorz Walasek. Emisja na Eleven Sports 1 i oficjalnym profilu stacji na portalu Facebook.