Runda zasadnicza @socialiga zakończona. Znamy półfinalistów zabawy

Fot. Patryk Kowalski
Fot. Patryk Kowalski

Dobiegła końca runda zasadnicza zabawy PGE Ekstraligi w mediach społecznościowych. Najlepszą drużyną po siedmiu rundach @socialiga okazał się ELTROX Włókniarz. Częstochowianie o jeden punkt wyprzedzili eWinner Apatora, a o dwa BETARD Spartę.

Czołową czwórkę uzupełnił Motor Lublin, który do ostatniej kolejki musiał walczyć o awans do fazy finałowej. Lublinianie zakończyli rundę zasadniczą z przewagą jednego punktu nad MOJE BERMUDY Stalą.

Bez porażki są dwa zespoły – ELTROX Włókniarz oraz eWinner Apator. Częstochowianie zanotowali sześć wygranych, z kolei torunianie o jedną mniej. Podium uzupełniła BETARD Sparta Wrocław, która aż o 4 punkty wyprzedziła drużynę z Lublina.

Drugą część tabeli otwiera MOJE BERMUDY Stal. Gorzowianie okazali się lepsi od FOGO Unii oraz RM SOLAR Falubazu. Leszczynianie zdobyli 4 punkty, a zielonogórzanie o jedno “oczko” mniej. Ostatnie miejsce zajął MRGARDEN GKM Grudziądz, który nie zanotował w swoim dorobku ani jednego punktu.

W finałowej fazie aktywności dla kibiców wystąpią ELTROX Włókniarz, eWinner Apator, BETARD Sparta oraz Motor Lublin. Zmagania półfinałowe odbędą się 7 i 8 grudnia. Dzień później zaplanowany jest mecz o 3. miejsce, z kolei 10 grudnia wielki finał zabawy PGE Ekstraligi.

7.12.2020           

  • Półfinał nr 1 @socialiga

8.12.2020

  • Półfinał nr 2 @socialiga

9.12.2020

  • Mecz o 3. miejsce @socialiga

10.12.2020

  • Finał @socialiga