Plandeki dotarły na Arenę zielona-energia.com!

W trwającym sezonie PGE Ekstraligi każdy z klubów musiał przystosować swój stadion do odwodnienia liniowego oraz zamówić obowiązkową plandekę chroniącą tor przed opadami. Na Arena zielona-energia.com już od pierwszego potkania ligowego z FOGO Unią Leszno funkcjonowało odwodnienie liniowe, natomiast plandeki do Częstochowy dotarły w dniu wczorajszym (31 maja) w godzinach popołudniowych.

Plandeki, które zarząd zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa zamówił przed sezonem, niestety nie dojechały do Częstochowy na czas. Firma, która odpowiadała za ich dostawę, swoją produkcję posiadała na terytorium zaatakowanej i toczącej wojnę Ukrainy.

Decyzją PGE Ekstraligi klub z Częstochowy dostał czas do 01.06.2022, na ponowne zamówienie i odebranie plandeki. Wczorajszego popołudnia (31 maja) długo oczekiwana przez wszystkich przesyłka dotarła do siedziby zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa. Plandeki dotarły na Arena zielona-energia.com, dzięki czemu 4-krotni DMP spełnili kolejny, ważny punkt tegorocznego regulaminu rozgrywek.