PGE Ekstraliga w social mediach: półmetek rundy zasadniczej z rollercoasterem w tle

Fot. Przemysław Gąbka

Za nami już 7 weekendów z najlepszą żużlową ligą świata. Adrenalina, emocje, błyskotliwe ataki widzieliśmy nie tylko na torach, ale i w social mediach.

Mecz w Gorzowie Wielkopolskim rozpoczął 7. rundę zmagań w najlepszej żużlowej lidze świata. Gorzowianie na własnym torze podjęli ARGED MALESA Ostrów, wygrywając to spotkanie 55:35. Rajderem meczu został Bartosz Zmarzlik.

Kolejne zwycięstwo Stalowców na Jancarzu❗️👍💪🙂 #GOROST

Posted by Stal Gorzów on Saturday, June 4, 2022

Drugie piątkowe spotkanie miało miejsce w Toruniu, gdzie miejscowy FOR NATURE SOLUTIONS APATOR podjął ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA Częstochowa. Triumf odnieśli gospodarze, a najwięcej punktów zdobył Robert Lambert (15), który został wybrany także na Rajdera meczu.

W niedzielę rozegrało się spotkanie w Grudziądzu, gdzie gospodarze podjęli drużynę FOGO UNII Leszno i zakończyło się zwycięstwem grudziądzan 50:40. Rajderem Meczu został Janusz Kołodziej, który zdobył aż 16 punktów!

Ostatnim spotkaniem weekendu był mecz pomiędzy MOTOREM Lublin a BETARD SPARTĄ Wrocław, który również zakończył się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 50:40. Rajderem Meczu wybrany został Mikkel Michelsen, który przez całe spotkanie pozostał niepokonany i zdobył aż 18 punktów.

 

Wiktoria Sztuka
Agnieszka Zimnoch