PGE Ekstraliga: Informacje dla posiadaczy karnetów na mecze BETARD Sparty Wrocław

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Wicemistrz Polski opublikował informacje dla kibiców, którzy zaopatrzyli się w karnety na sezon 2020 PGE Ekstraligi. Wrocławski klub przygotował cztery opcje, z których fani mogą skorzystać. Wśród nich jest pozostawienie całorocznej wejściówki w zamian za limitowaną koszulkę i pierwszeństwo w przyszłych sprzedażach biletów, jeżeli takie zostaną uruchomione.

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 rozgrywki PGE Ekstraligi rozpoczną się bez udziału kibiców. BETARD Sparta Wrocław musiała podjąć trudną decyzję unieważnienia zakupionych przez karnetów na sezon 2020.  Z tego powodu także wicemistrzowie Polski przygotowali cztery propozycje dla fanów:

Propozycja 1: “Najwierniejsi 2020” (rezygnacja ze zwrotu pieniędzy za zakupiony karnet) – kibic, który zrezygnuje ze zwrotu pieniędzy za karnet na sezon 2020 otrzyma:

 • Unikatowy Certyfikat kibica „Najwierniejsi 2020”.
 • Limitowaną koszulkę kevlarową przeznaczoną wyłącznie dla Grupy „Najwierniejsi 2020” (w przypadku karnetów Normalnych i Ulgowych) lub dużą figurkę żużlowca w okolicznościowym kevlarze Grupy „Najwierniejsi 2020” (w przypadku karnetów Junior).
 • Bezwzględne pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z udziałem publiczności.
 • Bezwzględne pierwszeństwo w zakupie karnetów i biletów na wszystkie imprezy organizowane przez BETARD Spartę w sezonie 2021 (Play-Off, Speedway Grand Prix).

Propozycja 2: Wymiana karnetu na voucher – kibic wybierający tę opcję ma do wyboru:

 • Wymianę karnetu na voucher o wartości karnetu do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym na www.wts.pl.
 • Możliwość zakupu biletów na mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z udziałem publiczności przed uruchomieniem ogólnodostępnej sprzedaży, lecz po zakończeniu przedsprzedaży dla kibiców wybierających PROPOZYCJĘ 1.
 • Możliwość zakupu karnetów i biletów na wszystkie imprezy organizowane przez BETARD Spartę w sezonie 2021 (Play-Off, Speedway Grand Prix) przed uruchomieniem ogólnodostępnej sprzedaży, lecz po zakończeniu przedsprzedaży dla kibiców wybierających PROPOZYCJĘ 1.

Propozycja 3: Przepisanie karnetu na sezon 2021 – kibic wybierający tę opcję ma do wyboru:

 • Przepisanie karnetu na sezon 2021 z zachowaniem cen z 2020 roku. Wyjątek stanowią osoby, które utracą przywilej zakupu karnetu ulgowego lub junior. W takiej sytuacji będą one musiały dopłacić różnicę wynikającą z utraty ulgi.
 • Możliwość zakupu biletów na mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z udziałem publiczności przed uruchomieniem ogólnodostępnej sprzedaży, lecz po zakończeniu przedsprzedaży dla kibiców wybierających PROPOZYCJĘ 1.
 • Możliwość zakupu biletów na wszystkie imprezy organizowane przez BETARD Spartę w sezonie 2021 (Play-Off, Speedway Grand Prix) przed uruchomieniem ogólnodostępnej sprzedaży, lecz po zakończeniu przedsprzedaży dla kibiców wybierających PROPOZYCJĘ 1.

Propozycja 4: Zwrot pieniędzy za karnet z sezonu 2020

 • Zwrot następować będzie zgodnie z Art. 15 zp.1. Ustawy z dnia 31.03.2020, czyli w terminie do 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy. W przypadku zakupu karnetów w punktach stacjonarnych zwrot pieniędzy będzie następował w kasie. O terminie otwarcia kas będziemy informować na stronie www.wts.pl.

Wszelkie dyspozycje co do wybranego rozwiązania prosimy złożyć do dnia 11 czerwca 2020 roku TUTAJ. Po kliknięciu kibice przekierowani zostaną na stronę, gdzie do wyboru będą cztery, wyżej wymienione propozycje. W zależności od wariantu, klub prosi o podanie informacji niezbędnych do realizacji propozycji.