PGE Ekstraliga 2020: Kluby po pierwszych treningach w reżimie sanitarnym

Fot. Marcin Kubiak
Fot. Marcin Kubiak

Sezon coraz bliżej! Kluby powróciły po przerwie na swoje obiekty, by przejechać pierwsze, treningowe okrążenia przed rozpoczęciem rozgrywek PGE Ekstraligi. W piątkowy dzień (29 maja) żużlowcy wreszcie wsiedli na motocykle i mogli wznowić przygotowania do sezonu 2020.

Długo wyczekiwana inauguracja rozgrywek będzie miała miejsce we Wrocławiu. Po meczu na Stadionie Olimpijskim przeniesiemy się do Częstochowy, gdzie ELTROX Włókniarz podejmie (początek o godz. 20:30, transmisja w Eleven Sports 1) MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwszą rundę spotkań dokończymy w niedzielę, 14 czerwca meczami ROW Rybnik – FALUBAZ Zielona Góra (16:30) i MOJE BERMUDY Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno (19:15) – obie transmisje w nSport+.

Przypomnijmy, że wszystkie mecze PGE Ekstraligi będą transmitowane, podobnie jak w sezonie 2019, w nSport+ i ELEVEN SPORTS. Ponadto na obu kanałach transmitowane będą magazyny podsumowujące rozgrywki, a kibice mogą również liczyć na sporą dawkę zapowiedzi kolejek. W czwartki na żywo emitowany będzie także Magazyn Bez Hamulców (Wirtualna Polska Sportowe Fakty).

FOGO Unia Leszno

BETARD Sparta Wrocław

Pierwszy trening 2020 🏁Live prosto z Olimpijskiego 🔥🔥🔥

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Piątek, 29 maja 2020

ELTROX Włókniarz Częstochowa

Falubaz Zielona Góra

MRGARDEN GKM Grudziądz

Motor Lublin

Wiecie co oznacza to zdjęcie❓🧐Dokładnie tak, własnie trwa pierwszy w tym sezonie trening naszej drużyny 🤩🤩🤩Całą…

Opublikowany przez Speedway Motor Lublin Piątek, 29 maja 2020

MOJE BERMUDY Stal Gorzów

Pierwszy trening… to musiał być też pierwszy kontakt z nawierzchnią 😊Wszyscy zdrowi i szczęśliwi, że pierwszy trening już za nami❗️😊

Opublikowany przez Stal Gorzów Piątek, 29 maja 2020

View this post on Instagram

🤩💪🏻

A post shared by Stal Gorzów (@stalgorzow1947) on

ROW Rybnik

Ruszyli!!! Witamy z G72

Opublikowany przez KS ROW Rybnik Piątek, 29 maja 2020