Olsen, Gapiński, Thomsen w magazynie PGE Ekstraligi WP SportoweFakty (07.04.22, godz. 13:00)

Dwa dni dzielą nas od startu PGE Ekstraligi. Emocje podgrzane będą w czwartkowym magazynie, w którym jednym z gośćmi będą Ole Olsen, Tomasz Gapiński oraz Anders Thomsen. Początek o godz. 13:00 na portalu WP SportoweFakty.

Ostatnio Andres Thomsen boryka się z urazem, którego nabawił się podczas sparingowego meczu MOJE BERMUDY STALI z BETARD SPARTĄ. Duńczyk uczestniczył w wypadku z Bartłomiejem Kowalskim. Jaki jest obecnie jego stan zdrowia i jak ocenia szanse na swój udział w piątkowym starciu z MOTOREM Lublin? Klub z Gorzowa w tym roku obchodzi jubileusz 75-lecia istnienia. Czy z tej okazji oczekiwania i presja związane z wynikiem są większe? Jak to widzi Anders Thomsen? Co może powiedzieć o inauguracji, o przygotowaniach do niej i w ogóle rozpoczynającym się sezonie?

Program rozpocznie się jednak od rozmowy z żużlową legendą, trzykrotnym Indywidualnym Mistrzem Świata, Ole Olsenem. Duńczyk jest jednym z producentów plandek mających za zadanie chronić tor przed opadami atmosferycznymi, które od tego sezonu są obowiązkowe w PGE Ekstralidze. Olsen opowie o ich właściwościach i efektywności.

Następnie gościem Marcina Musiała będzie Tomasz Gapiński. Reprezentant beniaminka najsilniejszej żużlowej ligi świata, ARGED MALESA Ostrów, opowie o atutach jego drużyny i przygotowaniach do pierwszej kolejki. Nie były one bowiem proste, gdyż szeroko zakrojone prace infrastrukturalne na stadionie zawężały możliwości treningów czy sparingów.

Na dzień dobry ostrowianie podejmą ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Czy zdaniem doświadczonego wychowanka pilskiej Polonii tak ważne starcie powinno mieć miejsce już na inaugurację? Tematów w rozmowie z Tomaszem Gapińskim będzie więcej, a do dyskusji włączyć mogą się również widzowie i czytelnicy.

Początek Magazynu PGE Ekstraligi o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.