“No to cyk(l)” w klimacie dyskotekowym

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Trwa seria “No to cyk(l)” na portalu Facebook. W najnowszej odsłonie zabawy, przygotowanej przez PGE Ekstraligę, żużlowi kibice mogli wypowiedzieć się, z kim poszliby na imprezę. Komentarze były różne, a spośród podanych zawodników nie było wyraźnego faworyta.

“No to cyk(l)!” – to seria tworzona z myślą o kibicach, w której poruszane są tematy związane z zawodnikami najlepszej ligi świata, ale dotyczące zwykłych spraw i kwestii towarzyskich spotkań. Fani na profilu na Facebooku mogą zdradzić swoje małe marzenia i podzielić się nimi z innymi.

W trzeciej części cyklu zapytaliśmy użytkowników, z kim chcieliby wybrać się na imprezę. Do wyboru było ośmiu przedstawicieli klubów PGE Ekstraligi: Maksym Drabik (BETARD Sparta Wrocław), Niels Kristian Iversen (GET WELL Toruń), Peter Kildemand (CASH BROKER Stal Gorzów), Wiktor Lampart (SPEED CAR Motor Lublin), Emil Sayfutdinov (FOGO Unia Leszno), Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa), Patryk Dudek i Nicki Pedersen (Falubaz Zielona Góra)

Głosy kibiców rozkładały się równo. W komentarzach nie brakowało więcej niż jednego nazwiska żużlowca. – Ja tam wolę ekipy, więc wybieram “Torresa” i “Duzersa”. Nie byłoby nudno – skomentował użytkownik. Dla niektórych byłaby to okazja to poznania zawodnika z innej strony. – “Miedzian”, chciałabym się przekonać, jaki jest naprawdę – napisała jedna z fanek.

Wciąż można dołączyć do dyskusji. Wystarczy wejść TUTAJ.