MOTOR Lublin wraca z akcją #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew!

Fot. Przemysław Gąbka

Drużynowi Wicemistrzowie Polski wracają z akcją #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew. Akcja rozpocznie się 2 maja w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. W zamian za oddaną krew kibice otrzymają bilet na domowy mecz MOTORU Lublin.

Zasady są proste. Do zdobycia będzie 200 wejściówek na mecz z BETARD SPARTĄ Wrocław. Włodarze klubu z Lublina mają nadzieję, że po raz kolejny padnie na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich 5 rekord frekwencji.

Wspólnie z RCKiK w Lublinie Drużynowi Wicemistrzowie Polski zaplanowali cztery dni pobierania krwi. W dniach 23, 24, 25 oraz 27 maja w RCKiK na chętnych będzie czekać codziennie 50 wejściówek. Podczas wizyty w siedzibie Krwiodawstwa należy podać hasło #jedziemydalejlaczynaskrew.

Podczas dotychczasowej współpracy z RCKiK udało się pobrać prawie tonę krwi. To pokazuje jak ogromne przełożenie na wsparcie ratowania ludzkiego życia ma współpraca MOTORU Lublin i RCKiK. Każda kropla krwi ma znaczenie, a kibice i sympatycy czarnego sportu pokazali, że oprócz zamiłowania do żużla mają ogromne, otwarte serca i chcą się tą otwartością dzielić z innymi.