Mateusz Bartkowiak chce się rozwijać. “Jestem gotowy w 100%”

Fot. materiał ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
Fot. materiał ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz

O wypożyczeniu z MOJE BERMUDY Stali Gorzów do ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM-u Grudziądz, pierwszym spotkaniu z nowymi kolegami z drużyny oraz przygotowaniach do sezonu PGE Ekstraligi – rozmowa portalu gkm.grudziadz.net z Mateuszem Bartkowiakiem.

Przed Mateuszem, który uzupełnił formację juniorską ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM-u, pierwszy sezon poza macierzystym klubem z Gorzowa. – Pierwsze moje spotkanie w nowym zespole, z nowymi kolegami z drużyny, a niektórymi starymi jak np. Krzysztof Kasprzak. Fajnie było się spotkać, pogadać. Bardzo pozytywnie do tego podchodzę, cieszę się, że tu jestem. Atmosfera jest dobra i z niecierpliwością czekamy na pierwsze treningi – powiedział zawodnik dla gkm.grudziadz.net.

Końcówka sezonu 2020 to dla Bartkowiaka pechowa kontuzja. Teraz młodzieżowiec jest już w pełni sił i czeka na treningi i PGE Ekstraligę. – Jestem gotowy w 100%. Z niecierpliwością czekam na nowy sezon. Nie odczuwam żadnych dolegliwości po tym upadku i nie chcę już nawet do tego wracać. Odcinam to grubą kreską i patrzę w przyszłość – zaznaczył.

Cała rozmowa z Mateuszem Bartkowiakiem dostępna jest TUTAJ.