Made by Gollob, Dobry Wieczór. Speedway i Eleven Call Live. Żużlowa środa w telewizji

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Platforma CANAL+ oraz ELEVEN SPORTS przygotowały na środę kolejne wydania swoich programów żużlowych. O godz. 16:00 na antenie nSport+ emisja Made by Gollob i Grand Prix Słowenii z 2008 roku. Z kolei o godz. 20:00 magazyny LIVE o żużlu – Dobry Wieczór. Speedway oraz Eleven Call Live.

W serii Made by Gollob tym razem kibice przeniosą się do sezonu 2008 i rundy FIM Speedway Grand Prix rozegranej w słoweńskim Krsko. Będzie można przypomnieć sobie kolejne zwycięstwo Tomasza Golloba, choć początek zawodów nie był łatwy dla polskiego żużlowca.

Wieczorem natomiast dwa programy LIVE o godz. 20:00. Na antenie CANAL+ Sport, nSport+ oraz oficjalnym Facebooku CANAL+ Sport emisja Dobry Wieczór. Speedway, które poprowadzi Daria Kabała-Malarz. Gościem w studiu będzie Tomasz Bajerski, a w trakcie programu odbędą się rozmowy z Adrianem Skubisem na temat sytuacji organizatorów turniejów FIM SGP. O sprawach związanym ze startem 1. i 2. Ligi Żużlowej opowie Radosław Strzelczyk, prezes Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski.

W magazynie weźmie udział także Krzysztof Cegielski, który uchyli rąbka tajemnicy jak w ostatnich dniach wygląda życie „pomostu” pomiędzy zawodnikami a organem zarządzającym rozgrywkami.

O tej samej porze kibice będą mogli zobaczyć ELEVEN Call Live. Gościem specjalnym Anity Mazur będzie prezes ELTROX Włókniarza Częstochowa, Michał Świącik. Nie zabraknie także żużlowych komentatorów stacji – Piotra Olkowicza oraz Michał Korościel. Program emitowany będzie na kanale Eleven Sports 1 oraz na oficjalnej stronie stacji na Facebooku.