Kudriaszow, Pawlicki i Fricke gośćmi magazynu PGE Ekstraligi (02.02.22, godz. 13:00)

W Magazynie PGE Ekstraligi po raz pierwszy od dawna będzie okazja zobaczyć i posłuchać, co ma do powiedzenia Andriej Kudriaszow. Rosjanin zmaga się z rakiem skóry i walczy o zdrowie. W programie gościć będą też Piotr Pawlicki i Max Fricke. Początek magazynu WP SportoweFakty o godz. 13:00.

Temat Andrieja Kudriaszowa poruszył całe żużlowe środowisko, które zwarło szyki i postanowiło wesprzeć go po tym, jak w wywiadzie udzielonemu WP SportoweFakty wyjawił, iż zmaga się z rakiem skóry. Zawodnikowi grozi nawet amputacja nogi, ale dzięki odpowiedniej kuracji jest nadzieja na to, że uda się tego uniknąć. Dla żużlowca zebrano już ponad 100 tysięcy złotych na terapię. O tym, jak zareagował na wsparcie jakie otrzymał opowie w czwartkowym Magazynie PGE Ekstraligi.

Ponadto w programie rozmowa z Piotrem Pawlickim, który w nadchodzącym sezonie będzie zdobywać punkty dla BETARD SPARTA Wrocław. Poznamy kulisy jego przejścia do klubu ze stolicy Dolnego Śląska i dowiemy się, czy rzeczywiście wpływ na ten transfer miał m.in. Maciej Janowski, z którym Pawlicki utrzymuje dobre relacje. Były już zawodnik FOGO UNII Leszno wyjawi również powody, które sprawiły, że zdecydował się opuścić macierzysty klub. Oceni też, co jego zdaniem sprawia, że Unia, która jeszcze niedawno była absolutnym hegemonem w PGE Ekstralidze, obecnie przechodzi kryzys.

Na zmiany przed nowym sezonem zdecydował się także kolejny gość, Max Fricke. Australijczyk przeniósł się do ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz i opowie nam o tym, jakie oczekiwania wiąże z tym transferem. W drużynie z Grudziądza niepodzielnie rolę lidera pełni Nicki Pedersen i czy Australijczyk nie obawia się, że może dojść między nimi do jakichś nieporozumień?

Pełna zapowiedź magazynu na stronie WP SportoweFakty TUTAJ