Konferencje przed meczami #LUBCZE i #LESGOR

Fot. Przemysław Gąbka

16 i 17 kwietnia odbędą się mecze w ramach 2. rundy DMP. Tuż przed nimi kluby gospodarzy tych spotkań zaplanowały konferencje prasowe. W najbliższy czwartek (14 kwietnia) odbędą się konferencje przed meczami #LESGOR (godz. 11:00) i #LUBCZE (godz. 14:00).

Konferencja prasowa przed meczem FOGO UNII Leszno z MOJE BERMUDY STALĄ Gorzów odbędzie się 14 kwietnia (czwartek) o godz. 11:00 w biurze prasowym w budynku klubowym na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Udział w wydarzeniu wezmą trener FOGO UNII Leszno, Piotr Baron oraz żużlowiec 18-krotnych Drużynowych Mistrzów Polski, Janusz Kołodziej. Pytania można zadawać za pośrednictwem serwisu Accredito do 14 kwietnia (czwartek) do godz. 9:00.

Z kolei konferencja prasowa przed meczem MOTOR-u Lublin z zielona-energia.com WŁÓKNIARZEM Częstochowa  odbędzie się w czwartek, 14 kwietnia o godzinie 14:00. Konferencja będzie transmitowana na żywo na profilu facebookowym MOTOR-u Lublin. Udział w konferencji wezmą trener Drużynowych Wicemistrzów Polski, Maciej Kuciapa oraz żużlowcy, Jarosław Hampel i Dominik Kubera. Pytania można przesyłać drogą e-mailową do środy, 13 kwietnia na adres [email protected].