Janusz Ślączka i Szymon Woźniak gośćmi magazynu WP SportoweFakty (05.05.2022, godz. 13:00)

Menedżer ZOOLESZCZ GKM Grudziądz i zawodnik MOJE BERMUDY STALI Gorzów będą gośćmi najbliższego wydania magazynu PGE Ekstraligi, emitowanego na portalu WP SportoweFakty. Początek programu zaplanowany jest na godz. 13:00.

Janusz Ślączka wyjaśni, co było głównym powodem domowej porażki z MOJE BERMUDY STALĄ Gorzów. W tym przypadku też zostanie podniesiona kwestia toru, bowiem w trakcie konfrontacji z gorzowianami, kluczowy na grudziądzkim owalu był start, a doskonale wiadomo, że to woda na młyn dla gorzowian. Dlaczego tak się stało?

Szkoleniowiec ZOOLESZCZ GKM-u opowie także, co stało się z dyspozycją Przemysława Pawlickiego. Wychowanek Unii Leszno był chwalony za swoje rezultaty po pierwszych dwóch kolejkach. Tymczasem słabiej pojechał już w Lublinie, natomiast w rywalizacji z gorzowską MOJE BERMUDY STALĄ kompletnie zawiódł. Które oblicze zawodnika jest więc bardziej miarodajne? To z początku sezonu czy z ostatnich dwóch meczów?

Drugim gościem w magazynie PGE Ekstraligi będzie Szymon Woźniak. Kibice dowiedzą się, jak zawodnik ocenia swoją bieżącą dyspozycję oraz rolę w zespole gorzowskiej ekipy. To on był bohaterem drużyny w starciu z toruńskim FOR NATURE SOLUTIONS APATOREM, jednak najwięcej w przypadku gorzowian i tak mówi się o Bartoszu Zmarzliku czy Martinie Vaculiku. Jakie ma do tego podejście wychowanek Polonii Bydgoszcz? Wyjawi on nam też szczegóły “pracy” w teamie Bartosza Zmarzlika. Podczas meczu Polska – Reszta Świata był on jednym z mechaników dwukrotnego mistrza Świata.

W programie pokazane będą też skróty meczów 4. kolejki PGE Ekstraligi, statystyczne ciekawostki oraz zapowiedź 5. rundy. Początek Magazynu PGE Ekstraligi o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.

Pełna zapowiedź dostępna jest TUTAJ