IME w motocyklowych wyścigach na lodzie w nSport+

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

Kibice będą mogli obejrzeć na żywo European Individual Ice Speedway Championship. Indywidualne Mistrzostwa Europy w motocyklowych wyścigach na lodzie odbędą się 13 grudnia w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Transmisja LIVE od 16:30, a całość poprzedzi studio telewizyjne.

Sezon 2020, jeśli chodzi o klasyczną odmianę żużla, już dawno za nami. Wielu z nas jest głodnych emocji, dlatego cieszę się, że będziemy mogli przybliżyć widzom specyficzne, a jednocześnie bardzo atrakcyjne wyścigi motocyklowe na lodzie i pokazać na żywo European Individual Ice Speedway Championship. Arena Lodowa w Tomaszowie to nowoczesny obiekt, zawody zapowiadają się ciekawie, dlatego serdecznie zapraszam do nSport+ w niedzielę 13 grudnia – powiedział Marcin Majewski, szef żużla w Platformie CANAL+.

W zawodach wystartuje 16 zawodników, reprezentujących 10 państw, w tym jedyny Polak – Michał Knapp. Mistrzem Europy zostanie zwycięzca wyścigu finałowego, do którego trafi dwóch najlepszych zawodników po fazie zasadniczej oraz dwóch najszybszych w wyścigu barażowym, w którym wezmą udział żużlowcy z miejsc 3-6 klasyfikacji po 20. biegach.