Gwiazdy na Speedway Ekstraliga Camp: Zmarzlik, Madsen, Vaculik i Kołodziej

Fot. Patryk Kowalski

Nie tylko treningi i zawody, ale także możliwość porozmawiania z żużlowymi gwiazdami i uzyskania od nich cennych wskazówek. To wszystko będzie możliwe podczas Speedway Ekstraliga Camp. Uczestnicy z 18 krajów będą mogli zobaczyć na żywo swoich idoli.

Camp to zajęcia z trenerami (Jacek Woźniak, Robert Kościecha, Rafał Dobrucki), psychologiem (Julia Chomska), tunerem (Ashley Holloway), treningi na torze, testowanie motocykli elektrycznych, uczestnictwo w meczu PGE Ekstraligi, ale także możliwość konsultacji z byłymi i obecnymi gwiazdami żużla. Oprócz Bartosza Zmarzlika, Martina Vaculika, Leona Madsena i Janusza Kołodzieja Polski Związek Motorowy i PGE Ekstraliga skierowały zaproszenia na Camp do Tomasza Golloba oraz Marka Cieślaka.

Dla przedstawicieli mediów odbędą się dwa specjalne briefingi prasowe wyznaczone na 18 i 19 lipca właśnie z udziałem zaproszonych gości. Przypominamy, że na Camp media mogą się akredytować WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ, a jednym z elementów akredytacji będzie uzyskanie informacji o udziale w briefingach.