GKM Grudziądz ruszył z naborem do szkółki żużlowej

Fot. Dariusz Ryl

Grudziądzki klub rozpoczął nabór dzieci w wieku 6-13 lat do szkółki. Adepci, którzy chcą spróbować swoich sił mogą się zgłosić do siedziby przy Hallera 4 lub telefonicznie.

Klub zaprasza wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z czarnym sportem do zapisania się do grudziądzkiej szkółki, prowadzonej przez Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe i Grudziądzki Klub Motocyklowy S.A.. Szkolenie odbywa się na motocyklach: pit bike, miniżużlowych 125cc, a także większych – 250cc oraz 500cc.

Rozpocząć przygodę może każdy w wieku 6-13 lat – wystarczy zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. Klub pokrywa wszelkie koszty związane z zakupem sprzętu, czy też wyposażenia, jak i samych treningów oraz zapewnia opiekę trenerów i mechaników. Treningi prowadzi trener Robert Kościecha. Zajęcia z dzienin mentalnych i fizycznych prowadzą Marcin Zygmunt oraz Grzegorz Jasiński.

Sekretariat klubu czyny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00. Wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił na motocyklu żużlowym GKM Grudziądz zaprasza do kontaktu telefonicznego pod numerem (56) 46 444 42.

Źródło: gkm.grudziadz.net