Flesz PGE Ekstraliga (8): świąteczne pomaganie, klubowe spotkania

Przedostatni tydzień tego roku żużlowcy spędzili przygotowując się do nadchodzących świąt. Nie zabrakło prezentów oraz życzeń – nie tylko tych świątecznych. Z kolei ekipy z Krosna i Częstochowy przedstawiły swoje kadry na U24 Ekstraligę.

W poniedziałek Kacper Woryna, wraz ze swoimi pomocnikami, udał się z wizytą do Domu dla Dzieci “Promyk” w Rędzinach. Były prezenty, życzenia i wspólne rozmowy. Każde dziecko otrzymało karnet na sezon 2023, aby razem ze wszystkimi kibicami dopingować zawodnikom w PGE Ekstralidze.

W poniedziałek nasz Biało-Zielony Mikołaj wspólnie z Kacper Woryna #223 oraz pomocnikami odwiedzili Dom dla Dzieci "…

Posted by Włókniarz Częstochowa on Tuesday, December 20, 2022

Podziękowania za życzenia od FOGO UNII, a także przygotowanie swoich paczek – tak CELLFAST WILKI złożyły życzenia świąteczne w materiale wideo.

Tradycji stało się zadość, EBUT.PL STAL Gorzów opublikowała kolejną odsłonę swojej klubowej kolędy. Wszyscy poczuli świąteczną atmosferę i odkryli w sobie artystyczne talenty.

Drużyna ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz spotkała się przy wigilijnym stole, aby wspólnie poświętować. Klub przekazał również informację o pełnieniu nowej roli – Ambasadora akcji Kolędowa Moc.

Trwa wigilijne spotkanie GKM Grudziądz S.A.!🎄 Nasz klub został Ambasadorem akcji Kolędowa Moc, w której grudziądzkie…

Posted by GKM Grudziądz S.A. on Monday, December 19, 2022

W miniony poniedziałek swoje urodziny obchodził trener drużyny CELLFAST WILKÓW Krosno, która w sezonie 2023 po raz pierwszy wystąpi w PGE Ekstralidze – Ireneusz Kwieciński. Życzymy samych sukcesów!

Urodziny obchodzi dziś współtwórca historycznego sukcesu Cellfast Wilki Krosno, czyli awansu do Speedway Ekstraliga -…

Posted by Cellfast Wilki Krosno on Monday, December 19, 2022

Jeżdżący w nadchodzącym sezonie w FOGO UNII Leszno – Chris Holder w sobotę, 17 grudnia zajął 2. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Nowej Południowej Walii. Turniej wygrał jego brat, Jack, który w sezonie 2023 będzie występować w MOTORZE Lublin.

#BykiNaTorzeW minioną sobotę Chris Holder Racing zajął 2. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Nowej Południowej…

Posted by Unia Leszno on Monday, December 19, 2022

Zawodnicy MOTORU Lublin – Bartosz Zmarzlik, Mateusz Cierniak oraz Dominik Kubera również dołożyli swoją świąteczną cegiełkę i wzięli udział w 28. Meczu Słodkich Serc, którego celem była zbiórka słodyczy dla podopiecznych Lubelskich Domów Dziecka. Zebrano ich ponad 4 tony!

Wczorajszy Mecz Słodkich Serc zakończył się nie tylko zwycięstwem dla Drużyny Słodkich Serc (powiedzmy, że bez forów 😂 )…

Posted by Speedway Motor Lublin on Tuesday, December 20, 2022

FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń również postanowił wykorzystać wolny czas i spędzić go w wspólnym gronie z odrobiną rozrywki i zespołowym kibicowaniem.

Szybki rzut okiem na nasze mini zgrupowanie w Olender 🎥 Już niedługo widzimy się ponownie 😎🟡🔵⚪️ #ŻyjeMyŻużlem #PGEEkstraliga

Posted by Klub Sportowy Toruń on Sunday, December 18, 2022

Kolejne dwa zespoły przedstawiły kadrę na kolejną edycję rozgrywek U24 Ekstraligi – CELLFAST WILKI Krosno oraz ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa.

Szanowni kibice, tak prezentuje się kadra U-24 Włókniarza Częstochowa na sezon 2023! 🤍💚. Młode Lwy już w przyszłym roku…

Posted by Włókniarz Częstochowa on Thursday, December 22, 2022

BETARD SPARTA Wrocław ogłosiła przedłużenie umowy sponsorskiej z Immergas Polska na kolejne 3 sezony. Firma pełni rolę Sponsora Strategicznego stanowiąc ważny filar dla całego klubu.

Mamy dla Was świetną informację! Nasz Sponsor Strategiczny – Immergas Polska przedłuża umowę z WTS Sparta Wrocław na…

Posted by WTS Sparta Wrocław on Monday, December 19, 2022

 

 

 

Natalia Trybuła