Eliga Manager: Świetna forma Jasona Doyle’a. Zespół Marcina Musiała odrabia straty [Podsumowanie]

W ubiegły piątek dokończono 11. rundę PGE Ekstraligi i tym samym zamknięto także kolejną odsłonę zmagań w grze Eliga Manager. Najlepszą ekipą tym razem okazała się drużyna TŻ Kózki, która w sumie zdobyła 99 punktów. Spośród dziennikarzy całkiem nieźle poradził sobie komentator i redaktor ELEVEN SPORTS, Marcin Musiał. Jego “Start Prostowlewo” wywalczył na wirtualnych torach 81 punktów.

Wynik zespołu Marcina Musiała pozwolił mu uplasować się na 1762. miejscu w 11. rundzie zmagań w Eliga Manager. Liderami drużyny są Jason Doyle (FOGO UNIA Leszno) i Robert Lambert (FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń). Australijczyk w meczu #OSTLES nie po raz pierwszy był prawdziwym liderem leszczynian, zdobywając w sumie 12 punktów i 3 bonusy. Lambert z kolei był najlepszym zawodnikiem FOR NATURE SOLUTIONS APATORA w Lublinie. Brytyjczyk zdobył 12 punktów, choć jego drużyna mocno zawiodła przegrywając z MOTOREM 35:55. W tym meczu dla redaktora Musiała punktowali jeszcze dwaj zawodnicy zespołu z Lublina: Maksym Drabik 10 pkt. i Dominik Kubera 12+1 pkt.

Ponadto, w drużynie komentatora żużlowego są jeszcze Bartosz Smektała i Jakub Miśkowiak (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa), którzy punktowali kolejno 3 i 12+1 we Wrocławiu, gdzie zespół prowadzony przez Lecha Kędziorę pokonał BETARD SPARTĘ 49:41. Dla gospodarzy i jednocześnie wirtualnej ekipy “Start Prostowlewo” punktowali także Bartłomiej Kowalski (6+1) i Daniel Bewley (6+1).

W klasyfikacji generalnej Marcin Musiał zajmuje 2041. miejsce, z 798 punktami na swoim koncie. Dla porównania lider zestawienia, drużyna “Kolaboranci” zdobyła do tej pory aż 945 punktów.

Przed nami runda nr 12!

 

Rafał Martuszewski