Druga wygrana FOGO Unii Leszno! Mistrzowie Polski lepsi od GET WELL Toruń

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Mistrzowie Polski nie zwalniają tempa. Po zwycięstwie na własnym torze, FOGO Unia pokonała na MotoArenie GET WELL Toruń 42:48. Gości do wygranej poprowadził Janusz Kołodziej, który zdobył 13 punktów w pięciu biegach. Liderem gospodarzy był Jason Doyle (15 w 6 startach).

Australijczyk tylko raz nie dojechał do mety. W pozostałych swoich występach nie znalazł pogromcy. Z kolei Rajderem Meczu został wybrany Kołodziej.

Nie byłem zadowolony po pierwszym meczu ze swojej postawy. Nie mogłem uzyskać tych parametrów, które chciałem. Było mega ciężko, ale teraz pojawiło się światełko w tunelu. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli – powiedział zawodnik FOGO Unii Leszno na antenie nSport+.

FOGO Unia to mistrz Polski, uznana marka. Chłopacy jadą świetnie. Nikt nie spodziewał się, że będzie tak ciężko. Korzystam ze swoich silników i nie są one złe. Kwestia dopasowania. Jeden bieg nie wyszedł mi, nie czuje jeszcze tego toru. Potem nie miałem okazji sprawdzać – zaznaczył Norbert Kościuch, żużlowiec GET WELL Toruń.

Więcej o meczu TUTAJ

 

Fot. Łukasz Trzeszczkowski