Czas na „60 godzin z Falubazem” (podsumowanie pierwszego dnia)

Już po raz czwarty żużlowcy i sztab trenerski Falubazu Zielona Góra biorą udział w projekcie “60 godzin z Falubazem”. Pierwszego dnia drużyna spotkała się ze sponsorami, dziennikarzami, a także wzięli udział w sesji zdjęciowej. Dodatkowo potrenowali z młodymi piłkarzami Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego Falubaz, a także wystąpili w kabaretowych improwizacjach grupy “Siedem razy jeden”.

Na początek cała drużyna wraz z członkami Falubaz Business Club spotkała się na śniadaniu biznesowym. Następnie zawodnicy, trener Adam Skórnicki i prezes klubu, Adam Goliński, wzięli udział w „SuperKonferencji”, na której usłyszeć można było o formie zespołu na rozpoczynający się już niedługo sezon PGE Ekstraligi, a także planach treningowych w najbliższym czasie.

W pierwszym dniu zgrupowana odbyła się również sesja zdjęciowa w Zoom Studio, na której pojawili się również adepci piłkarskiej części Falubazu. Następnie drużyna odwiedziła Akademię Piłkarską Macieja Murawskiego, aby towarzyszyć młodym piłkarzom w treningu. Na koniec dnia niektórzy zawodnicy postanowili udowodnić, że na scenie czują się tak dobrze, jak na torze i ponownie wzięli udział w kabaretowym wieczorze improwizacyjnym. W Piwnicy Artystycznej “Kawon” w Zielonej Górze wraz z grupą „Siedem razy jeden” wystąpili Piotr Protasiewicz, Adam Skórnicki, Sebastian Niedźwiedź, Patryk Dudek i Martin Vaculik.

 Nikola Łączka