Bilety na I Memoriał Tomasza Jędrzejaka już w sprzedaży

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Na stronie bilety.wts.pl można już nabyć bilety na I Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca o godzinie 15:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Do 15 marca potrwa sprzedaż dla posiadaczy karnetów na sezon 2019, potem rusza sprzedaż otwarta. Zawody mają szczytny cel – dochód z zawodów zostanie przekazany żonie i córkom wieloletniego kapitana wrocławskiej BETARD Sparty. Zawodnicy wystartują na własny koszt, a wszystkie osoby zaangażowane w jego organizację będą pracowały społecznie.

CENY BILETÓW:

Trybuna Wschodnia – 5 zł
Trybuna Zachodnia – 10 zł
Trybuna Zachodnia Sektor V – 25 zł

Bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka dostępne są na stronie internetowej.

UWAGA: 
Przy zakupie biletów, wszyscy chętni będą mieli także opcję dobrowolnego zakupienia biletu droższego niż podstawowa cena, czyli „biletu cegiełki” – srebrnej lub złotej wersji (dwukrotność i trzykrotność ceny podstawowej biletu). W ten sposób istnieje możliwość dodatkowego wsparcia edukacji córek Tomasza Jędrzejaka.

CENY “CEGIEŁEK”:

Trybuna Wschodnia – 10 zł (cegiełka srebrna), 15 zł (cegiełka złota)
Trybuna Zachodnia – 20 zł (cegiełka srebrna), 30 zł (cegiełka złota)
Trybuna Zachodnia Sektor V – 50 zł (cegiełka srebrna), 75 zł (cegiełka złota)

Do piątku (15 marca) sprzedaż biletów i cegiełek będzie prowadzona dla posiadaczy karnetów na sezon 2019 w PGE Ekstralidze. Od piątku (15 marca) zostanie uruchomiona sprzedaż otwarta. W zawodach wystartują żużlowcy BETARD Sparty Wrocław, na czele z liderami drużyny: Maciejem Janowskim i Taiem Woffindenem. Swój udział potwierdzili też między innymi: Jarosław Hampel, Piotr Pawlicki, Piotr Protasiewicz, Janusz Kołodziej, Grzegorz Walasek i Krzysztof Buczkowski.

Tomasz Jędrzejak w stolicy Dolnego Śląska i w klubie spędził 12 sezonów. W tym czasie sięgnął po dwa tytuły Drużynowego Wicemistrza Polski, a także po najcenniejsze trofeum w karierze – Indywidualne Mistrzostwo Polski.

Źródło: informacja prasowa