Bartosz Zmarzlik odchodzi z MOJE BERMUDY STALI Gorzów

Fot. Marcin Karczewski

– Spędziłem w Gorzowie 11 niesamowitych lat, podczas których wspólnie świętowaliśmy 8 medali w lidze. Gorzów to mój dom i nic tego nie zmieni – można przeczytać w oświadczeniu na profilu Bartosza Zmarzlika. Wychowanek MOJE BERMUDY STALI odchodzi po sezonie z klubu.

Do 31 października 2022 roku mam ważny kontrakt w Stali Gorzów i mogę Was zapewnić, że wypełnię go do końca z największą starannością i profesjonalizmem. Na dziś pewne jest jednak to, że w sezonie 2023 nie będę zawodnikiem gorzowskiej Stali. Decyzja została podjęta po głębokich przemyśleniach i na pewno nie jest pochopna – wyjaśnił Bartosz Zmarzlik.

Naturalnie, równie mocno chcę podziękować Wam, Kibicom za wszystkie wiadomości, które pisaliście do mnie w ostatnim czasie. Wbrew niektórym opiniom, czytam je dość dokładnie i wielokrotnie jestem nimi poruszony. Startować dla Was to niezwykła duma i zaszczyt. Jestem dozgonnie wdzięczny za Wasz doping, za wiarę, za miliony zdjęć i uśmiechów, dzięki którym robiło się po prostu cieplej na sercu. Może to oklepane, ale… nie mówię żegnam, lecz do zobaczenia. Bo mam nadzieję, że jeszcze nie raz nasze drogi przetną się na żużlowym szlaku. Starałem się Was nigdy nie zawieść… liczę, że teraz Wy nie zawiedziecie mnie – dodał.

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice,Od kilkunastu dni w mediach możecie przeczytać sporo plotek na temat mojej…

Posted by Bartosz Zmarzlik #95 on Monday, July 25, 2022