Andrzej Rusko, Piotr Baron i Piotr Pawlicki w magazynie “Bez Hamulców” (15.10.20, godz. 12:00)

Za nami kluczowe rozstrzygnięcia w PGE Ekstralidze. Medalistami najsilniejszej żużlowej ligi świata zostały kluby z Leszna, Gorzowa i Wrocławia. Aż trzech przedstawicieli z tej trójki będzie gośćmi Jarosława Galewskiego w #MagazynBezHamulcow, który rozpocznie się w czwartek o godz. 12:00.

Emisja odcinka stronie sportowefakty.wp.pl w dziale żużel, a także z odnośnikiem na www.wp.pl w dziale sport.

Andrzej Rusko, Piotr Baron i Piotr Pawlicki będą gośćmi programu WP SportoweFakty. Prezes BETARD Sparty Wrocław opowie o sytuacji klubu po sezonie, podsumuje miniony rok występów zespołu i jak może wyglądać kadra w przyszłym roku.

Kapitan leszczyńskiej FOGO Unii zostanie zapytamy, jak drużyna świętowała czwarty z rzędu tytuł mistrzowski. Piotr Pawlicki wyjaśni, w czym tkwi tajemnica sukcesu klubu z Leszna, a także jaka jest jego opinia na temat przyszłości zespołu, który najpewniej czeka przebudowa. Czy namawiał Dominika Kuberę na pozostanie? Co sądzi na temat leszczyńskich młodzieżowców? Czy jego zdaniem Piotr Baron to najlepszy trener z jakim współpracował?

Wspomniany Baron w ostatnich czterech latach jest bezwzględny dla swoich kolegów po fachu i zgarnia mistrzowskie tytuły. Korzystając z okazji, że trener FOGO Unii będzie kolejnym gościem w magazynie, Jarosław Galewski porozmawia z nim o leszczyńskim fenomenie. Poruszony zostanie również wątek składu – tegorocznego i przyszłorocznego. Co było tajemnicą dobrej jazdy Jaimona Lidseya, a co stanowiło problem dla Bradyego Kurtza?

W czwartek emitowany będzie będą także program Platformy CANAL+. O godz. 22:00 na nSport+ magazyn Speedway+, który podsumuje ostatnie wydarzenia w PGE Ekstralidze.