Emil Sayfutdinov gościem WP SportoweFakty (26.01.2021, godz. 19:00)

Fot. Marcin Kubiak
Fot. Marcin Kubiak

Jego widowiskową jazdę uwielbiają kibice, choć on sam nieraz przypłacił to fatalnym upadkiem. W 2020 roku był genialny w PGE Ekstralidze, ale wciąż nie może przełamać się w cyklu GP. Emil Sayfutdinov będzie gościem WP SportoweFakty – początek programu o godz. 19:00.

W najnowszym odcinku programu „Żużlowe Rozmowy” tworzonym przez WP SportoweFakty i PGE Ekstraligę wystąpi najlepszy zawodnik ubiegłego sezonu. Emil Sayfutdinov potrafił w 2020 roku na polskich torach wygrać z każdym i zasłużenie zakończył sezon z najwyższą średnią biegową w całej lidze.

Sayfutdinov odpowie na pytania na Facebooku i kanale na YouTube. Nie zabraknie wątków dotyczących jego brawurowej jazdy, kontuzji, ale też problemów w cyklu Grand Prix. Rosjanin od ponad dekady uznawany jest za jeden z największych talentów. Nigdy jednak nie zajął miejsca wyższego niż trzecie w Indywidualnych Mistrzostwach Świata.

Lider FOGO Unii opowie o przygotowaniach do nowego sezonu, stanie rosyjskiego żużla, szansach leszczyńskiego zespołu w PGE Ekstralidze, a także o tym dlaczego w Bydgoszczy wytworzyła się mała enklawa rosyjskich zawodników.

Pytania można zadawać w komentarzach bezpośrednio pod transmisją live.