ELTROX WŁÓKNIARZ z podsumowaniem cyklu, internetową zabawą i planem prezentacji

Fot. Marcin Karczewski

Częstochowski klub w ostatnim czasie podsumował kolejny rok z cyklem Retro Speedway. ELTROX WŁÓKNIARZ także organizuje zabawę dla kibiców – III częstochowski Internet Speedway Quiz o Grand Prix Częstochowy. Do tego częstochowianie myślą o zorganizowaniu prezentacji drużyny przed sezonem 2022 PGE Ekstraligi.

Retro Speedway do cykl, w którym na profilach ELTROX WŁÓKNIARZA pojawiają się wspomnienia z meczów ligowym i imprez poza nimi, które odbywały się kilka lub kilkanaście lat temu. Akcja odbywa się już od dwóch sezonów, a wszystkie materiały z minionego roku dostępne są TUTAJ.

W zeszłym roku klub zorganizował prezentację w formie online. Miało to związek z pandemią koronawirusa. Czy w tym roku kibice będą mogli zobaczyć swoich idoli na żywo lub podczas internetowej transmisji? – W tym roku chcemy zorganizować prezentację na hali, jednak bierzemy pod uwagę sprawy pandemiczne, zainteresowanie. Musimy usiąść i przeliczyć, bo taka prezentacja to niemały wydatek dla klubu. Chcemy to zrobić tak, żeby kibice byli zadowoleni w pandemicznym okresie. Zobaczmy, w jakiej oprawie. Myślę, że prezentacja to będzie koniec lutego lub początek marca – powiedział Michał Świącik, prezes ELTROX WŁÓKNIARZA Częstochowa, dla TV Orion.

Od początku 2022 roku, częstochowski klub stworzył zabawę dla kibiców – III częstochowski Internet Speedway Quiz o Grand Prix Częstochowy. Na profilu Facebook’owym ELTROX WŁÓKNIARZA pojawiają się materiały wideo, w których Lech Kędziora (trener 1. zespołu) zadaje pytania. Na 14 stycznia zaplanowana jest ostatnia runda, zagadka pojawi się o godz. 20:00.

Więcej informacji TUTAJ