#EligaManager: żużlowe media grają z kibicami

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Już godziny pozostały do startu Eliga Manager. Każdy gracz, który założy swoją drużynę w oficjalnej grze PGE Ekstraligi, będzie miał okazję zmierzyć się ze składami żużlowych dziennikarzy. Pierwsza okazja już od piątku (12 czerwca), kiedy to sezon zainaugurują mecze we Wrocławiu oraz w Częstochowie. W niedzielę (14 czerwca) z kolei spotkania w Rybniku oraz Gorzowie.

Drużyny mediów żużlowych w Eliga Manager:

Platforma CANAL+:

Mateusz Kędzierski – Mysterious Team
Michał Łopaciński – TeamX
Łukasz Benz – FC Przypadek

ELEVEN SPORTS:

Anita Mazur – Go For It
Marcin Kuźbicki – Kuźbikarna
Michał Mitrut – Nitro Hańsk
Maciej Markowski – Spalone Sprzęgła

WP Sportowe Fakty:

Dariusz Ostafiński – WP SF Ostafi Team
Jarosław Galewski – WP SF Galewski Team
Kamil Hynek – WP SF Hynka Team
Mateusz Makuch – WP SF M-M Team
Jakub Czosnyka – WP SF Kuba Czosnyka Team

Przegląd Sportowy:

Mateusz Puka – DrutyBalustrada Wawa
Arkadiusz Adamczyk – Przegląd kadry
Mateusz Wróblewski – Destruktorzy
Maciej Brzeziński – Tryb Sportowy Team
Bartłomiej Wnuk – Wnukowie Legend
Przemysław Ciućka – Tylk0 Gorzów –
Marta Sobera – ALWAYS AHEAD
Agnieszka Zimnoch – LionsUnited
Wiktor Skowron – Pogoń Świebodzin
Jakub Keller  – JK Racing

Po-bandzie.com.pl:

Konrad Marzec – Night Mistress
Sebastian Sirek – SebaPoBandzie
Jakub Wysocki – DzakaoPobandzie
Lukasz Malaka – Lukaszpobandzie
Bartosz Rabenda – BartekPoBandzie

Speedwaynews.pl:

Mateusz Dziopa – Uzależnieni Od Kawy
Konrad Cinkowski – Cinek_SN
Grzegorz Starzec – Tymianek Team SN
Wiktoria Sztuka – Gryficiaki Team
Joachim Piwek – Ekipa Remontowa
Joanna Radosz – Tęcza Równe

BestSpeedway.TV:

Marcin Mazurkiewicz – BSTV TEAM M
Jakub Żak – BWLS TEAM
Karolina Łasińska – BestTeamGr
Oliwia Cieluch – Bella Ciao
Aleksandra Bronisz – Wild cats
Natalia Gotter – THE EAGLES
Karolina Łukaszewska – Foto Karo BsTv
Patrycja Kubis – BSTV team

eSpeedway.pl:

Kamil Szyszkowski – Drużyna eS
Dawid Ociepa – KS Żabka Wyczerpy
Rafał Drabiniok – MasterTier – eS
Tymoteusz Szerszyński – Timmy Team
Filip Mikha – Pogromcy Szprycy
Jakub Fordon – FordiuszeS
Bartosz Glapiak – 27CLUB
Wojciech Kulak – KS Barlinek
Dawid Jakóbczyk – Ice Team
Dawid Kulton – Sparta2020
Konrad Klusak – KŻ Gang Świeżaków
Łukasz Sagała – SageuszeS

Zakręceni w lewo:

Zakręceni w lewo – Mateusz Skalik i Adam Bąk
Majkowsky77 – Mikołaj Hałas
GKS Gułtowy – Dawid Urbaniak

Gazeta Wyborcza:

Kamil Siałkowski – SIAŁKOWSKIPISZEZSĄDU
Marcin Wesołek – Odlew Poznań
Michał Wilgocki – Teddy Bears
Ireneusz Klimczak – GW_iki
Wojciech Borakiewicz – Gryfony
Mateusz Chmiel – RZ1944

Pięć Jeden:

Grzegorz Chyliński – Pogoń Bydło Lublin
Michał Mielnik – Motor United
Paweł Rurarz – Motor Lublin PJ

Speedway.info.pl:

Sebastian Kołodziej – KS Unia Unisław
Michał Kulpa –  Michalspeedwayinfopl
Patrycja Knap – żaba team

Inne:

Rafał Darżynkiewicz (TVP Sport) – Cynamon Racing
ZGSPORT_PL (wspólna drużyna redakcji)
Jacek Gumowski – Stal Gorzów Team