#EligaManager: przedłużone zgłaszanie składów na drugą rundę

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

W związku z przełożeniem piątkowych spotkań 2. rundy PGE Ekstraligi, organizatorzy gry Eliga Manager postanowili przedłużyć okres zgłaszania składów na najbliższą kolejkę. Zarówno nowi kibice, jak i menedżerowie, którzy grają od inauguracji, mogą potwierdzać swoje składy do niedzieli (do godz. 16:00).

Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, zaplanowane na najbliższy piątek (19 czerwca) mecze zostały przełożone.

Mecz FOGO Unia Leszno – BETARD Sparta Wrocław odbędzie się w poniedziałek, pierwszy wyścig o godz. 20:00, transmisja w Eleven Sports 2, z kolei mecz MRGARDEN GKM Grudziądz – PGG ROW Rybnik odbędzie się we wtorek, pierwszy wyścig o godz. 20:00, transmisja w Eleven Sports 2.

Bez zmian pozostały niedzielne (21 czerwca) spotkania najlepszej żużlowej ligi świata – Motor Lublin podejmie MOJE BERMUDY Stal Gorzów (godz. 16:30), a RM SOLAR Falubaz Zielona Góra powalczy o punkty z ELTROX Włókniarzem Częstochowa (godz. 19:15). Oba spotkania LIVE w nSport+.

Aby zgłosić skład do 2. rundy gry, wystarczy wejść w zakładkę „Skład drużyny”. Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się w niedzielę (21 czerwca) o godz. 16:00, przed spotkaniem w Lublinie. Do wzięcia udziału w zabawie wystarczy posiadać aplikację PGE Ekstraligi, która dostępna jest w Google Play oraz App Store.