#EligaManager: Oni punktowali najlepiej w czerwcu (TOP 5 miesiąca)

Fot. Patryk Kowalski
Fot. Patryk Kowalski

Za nami pierwszy miesiąc gry Eliga Manager, do której przyłączyła się duża część kibiców, tworząc blisko 25.000 wirtualnych drużyn. To także pierwszy miesiąc bonusów za najlepszych zawodników, którzy w czerwcu zdobyli największą liczbę punktów w meczach PGE Ekstraligi 2020.

Zgodnie z regulaminem gry, TOP 5 to klasyfikacja, składająca się z pięciu najlepiej punktujących zawodników po danym miesiącu kalendarzowym PGE Ekstraligi 2020. TOP 5 miesiąca tworzone jest w miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik.

TOP 5 miesiąca klasyfikowane jest według zasad w kolejności: najpierw liczba punktów zdobytych przez zawodnika w PGE Ekstralidze 2020 w danym miesiącu, a potem – w przypadku równości: liczby bonusów w PGE Ekstralidze 2020 w danym miesiącu, liczby pierwszych, drugich, trzecich i czwartych miejsc zawodnika w PGE Ekstralidze 2020 w danym miesiącu. W przypadku równej liczby wyżej wymienionych stosuje się zasadę klasyfikacji ex aequo.

Bonus w grze Eliga Manager za każdego zawodnika, którego ma lub miało się w kadrze w danym miesiącu kampanii wynosi 2 000 SPEED CASH i widoczny jest on w zakładce Zestawienia.

Stawka była bardzo wyrównana jednak zdecydowanym liderem został Artem Laguta. Żużlowiec MRGARDEN GKM Grudziądz ma bardzo dobre wejście w sezon, m.in. zdobywając dwa komplety punktów z rzędu. Za jego plecami znaleźli się Leon Madsen i Bartosz Zmarzlik. Czwarty znalazł się Emil Sayfutdinov, któremu niewieę zabrakło, by wskoczyć na podiun. Stawkę uzupełnił Australijczyk z częstochowskiego zespołu – Jason Doyle.

TOP 5 czerwca:

  1. Artem Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 43 punkty
  2. Leon Madsen (ELTROX Włókniarz Częstochowa) – 39 punktów
  3. Bartosz Zmarzlik (MOJE BEMRUDY Stal Gorzów) – 38 punktów
  4. Emil Sayfutdinov (FOGO Unia Leszno) – 37 punktów
  5. Jason Doyle (ELTROX Włókniarz Częstochowa) – 34 punkty