Eliga Manager: Żużlowi dziennikarze grają razem z kibicami

Żużlowe redakcje WP Sportowe Fakty, PLATFORMY CANAL+ oraz ELEVEN SPORTS wystawią swoje drużyny w Eliga Manager. Dziennikarze będą próbowali swoich sił w nowej grze menedżerskiej PGE Ekstraligi i skonfrontują swoje wybory i decyzje z innymi graczami. Dariusz Ostafiński czy Marcin Kuźbicki? Michał Łopaciński czy Anita Mazur? A może inni? Kto okaże się lepszym taktykiem i zdobędzie więcej punktów?

Team WP Sportowe Fakty wystawi kilka drużyn. Dariusz Ostafiński, Jarosław Galewski, Kamil Hynek, Mateusz Makuch i Jakub Czosnyka – to reprezentanci portalu, którzy będą grali w Eliga Manager. Już dziś wielu graczy cieszy się na wieść o możliwości wygrania pojedynku z Dariuszem Ostafińskim. – Nie wiem jeszcze na czym polegać będzie gra, bo na razie nie wgłębiałem się za bardzo w jej tajniki, ale już zacieram ręce, żeby zmierzyć się z kibicami żużla – powiedział Dariusz Ostafiński.

Swoje drużyny do gry wystawią także dziennikarze ELEVEN SPORTS: Marcin Kuźbicki, Michał Mitrut, Maciej Markowski i Anita Mazur oraz PLATFORMY CANAL+, gdzie oprócz dziennikarzy: Michała Łopacińskiego, Łukasza Benza i Mateusza Kędzierskiego, grać będzie także producent: Stefan Grajewski.

Kiedy gra będzie już dostępna w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, wówczas PGE Ekstraliga będzie odkrywać nazwy drużyn swoich partnerów medialnych, a każdy gracz będzie mógł sprawdzać na bieżąco ich wyniki i porównywać do swoich. W Eliga Manager będą również występowały drużyny trzech Ambasadorów gry: Grzegorza Zengoty, Marcina Wójcika i Kamila Cieślara. Dla jeszcze lepszej zabawy, PGE Ekstraliga przygotowała dwie opcje dodatkowe w grze. Oprócz klasyfikowania wszystkich drużyn w ogólnym zestawieniu, gracz będzie mógł przystąpić do jednej regionalnej lub ogólnoświatowej grupy, gdzie będą osobne rankingi. A więc fani konkretnych zespołów ligowych (nie tylko z PGE Ekstraligi) będą mogli się jednoczyć w grze. Bonusem wizualnym dla tych, którzy znajdą się w TOP-100 klasyfikacji w danym momencie gry, będzie specjalne oznaczenie ich dokonania w postaci lauru.

ELIGA MANAGER na Twitterze