Eliga Manager – oficjalna gra Ekstraligi Żużlowej

Mobilna gra żużlowa o charakterze sportowym, łącząca elementy realnego udziału zawodników żużlowych w rozgrywkach PGE Ekstraligi oraz elementy wirtualne polega na prowadzeniu przez gracza wirtualnej drużyny żużlowej w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, którą można pobrać na urządzenia mobilne za darmo.

W Eliga Manager gracz tworzy na swoim koncie w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi jedną drużynę przypisaną do jego konta. Rozgrywkę prowadzi się realnymi zawodnikami uczestniczącymi w drużynach żużlowych biorących udział w PGE Ekstralidze. Obowiązuje limit Kalkulowanej Średniej Meczowej (41 pkt) oraz dziesięcioosobowa kadra zawodnicza. W meczu udział bierze ośmiu zawodników.

Waluta obowiązująca w grze nazywa się SPEED CASH i ma charakter wirtualny. Za zarobioną walutę można wzmacniać drużynę podczas specjalnych okienek transferowych. Można również zwiększać limit KSM dla drużyny.

Gracz w chwili przystąpienia do Eliga Manager wybiera zawodników z całej puli zgłoszonych żużlowców do rozgrywek PGE Ekstraligi. Dysponuje kadrą oraz drużyną na daną rundę meczową. Pierwsze wybranie kadry nie jest związane z budżetem. Przystępując do gry, nie posiada się na koncie SPEED CASH.

Gra toczy się w ramach jednej kampanii do dnia, w którym zakończą się rozgrywki PGE Ekstraligi. W trakcie sezonu rozgrywkowego uwzględniane są nowe kontrakty w klubach PGE Ekstraligi, co oznacza możliwość dołączania do drużyn nowych zawodników.

Celem gry jest zdobycie przez drużynę danego gracza jak największej liczby punktów określonych w zasadach regulaminowych (małych i dużych punktów). Dodatkowo w formie towarzyskiej funkcjonują grupy regionalne i grupy prywatne graczy.

Oficjalny profil gry na TT

Oficjalny profil gry na FB