Eliga Manager o cenne nagrody

W Eliga Manager warto będzie grać nie tylko dla własnej satysfakcji, ale także ze względu na nagrody. Kampania w oficjalnej grze PGE Ekstraligi zakończy się w październiku, a dla trzech najlepszych wirtualnych managerów PGE Ekstraliga przewidziała nagrody finansowe.

W Eliga Manager nie będzie nagród cząstkowych za poszczególne rundy, ale premie za końcowy wynik. Dla trzech pierwszych osób w klasyfikacji generalnej przewidziano nagrody finansowe, a dodatkowo rzeczowe – w postaci zegarków AZTORIN i zaproszenia na Galę PGE Ekstraligi. Dla graczy, którzy zajmą miejsca od czwartego do ósmego również przygotowano zegarki AZTORIN oraz gadżety PGE Ekstraligi.

Do gry będzie można przystąpić w każdej chwili, ale zgłoszenia składów na poszczególne rundy Eliga Manager będą wynikały z harmonogramu, który uwzględnia daty terminarza rozgrywek PGE Ekstraligi. Aby zachować równość szans dla wszystkich drużyn, biorąc pod uwagę, że gracze będą korzystali z zawodników, którzy częściowo będą brali udział w meczach piątkowych, a częściowo niedzielnych, wprowadzone będą następujące godziny zgłoszeń drużyn:

  • od godz. 12:00 we wtorki przed daną rundą PGE Ekstraligi
  • do godz. 16:00 w piątki przed daną rundą PGE Ekstraligi

W przypadku rozpoczęcia gry po godz. 16:00 w piątki przed daną rundą PGE Ekstraligi, drużyna zgłaszana przez gracza obowiązywać będzie na kolejną rundę zgodnie z terminarzem PGE Ekstraligi. W takich sytuacjach KSM zawodników naliczana będzie do wtorku do godz. 12:00 za poprzednią rundę.

W przypadku meczów przełożonych PGE Ekstraliga nie przewiduje oddzielnych terminów na zgłoszenia składów. Wynika to z faktu, iż drużyny graczy będą zawierały różnych zawodników pod względem przynależności klubowej, a tym samym nie będzie dopuszczone, aby móc dokonywać zmian w wirtualnych drużynach, mając wiedzę o realnych wynikach zawodników w meczach.

Jeżeli gracz raz zgłosi drużynę i nie będzie w stanie dopilnować terminu jej zgłoszenia na kolejną rundę zgodnie z terminarzem, taka drużyna uzyska automatyczne zgłoszenie. KSM zawodników i drużyn w grze zmieniać będzie się bowiem tylko przy dokonywaniu transferów.

5 czerwca należało będzie zaktualizować oficjalną aplikację mobilną PGE Ekstraligi, aby móc przystąpić do gry.

Oficjalny profil gry na TT

Oficjalny profil gry na FB