Eliga Manager: Mieszanka doświadczenia z młodą energią w kadrze Kamila Cieślara

Kamil Cieślar to kolejny Ambasador Eliga Manager – mobilnej gry o charakterze menedżerskim w aplikacji PGE Ekstraligi. Nasz rozmówca postawił na ciekawą kadrę swojej drużyny. Jakie nazwiska wybrał?

Pierwszym zawodnikiem jest Krzysztof Kasprzak. Liczę na jego odbudowę w tym sezonie. Jest żużlowcem, który potrzebny jest lidze. Tak samo, jeżeli chodzi o Patryka Dudka, którego wybrałem jako drugiego. Kolejny to Mikkel Michelsen – kibicuje mu bardzo, żeby powtórzył poprzedni sezon albo żeby był jeszcze lepszy. Dalej wybrałem jeszcze Macieja Janowskiego. Resztę nazwisk potrzymam jeszcze w tajemnicy – powiedział Kamil Cieślar w rozmowie ze speedwayekstraliga.pl.

Mocną część kadry naszego rozmówcy stanowić będzie formacja juniorska. – Jeżeli chodzi o nich, to postawiłem na Wiktora Lamparta. Na dzień dzisiejszy nie ma lepszego juniora w PGE Ekstralidze. Mam nadzieję, że zrobi coś fenomenalnego w tym sezonie. Kolejnymi młodzieżowcami w mojej kadrze są Jakub Miśkowiak i Michał Curzytek – zakończył Cieślar.