Eliga Manager: Kto w teamie GollobRacing wykorzysta ostatnią szansę?

Już w najbliższy wtorek otworzy się drugie okno transferowe podczas trwania tej edycji Eliga Manager. Zanim to jednak nastąpi, niektórzy zawodnicy dostaną ostatnią szansę, żeby namieszać w głowach swoich menedżerów. Być może podobnie będzie w ekipie GollobRacing, która aktualnie plasuje się daleko z tyłu stawki.

Niemal pewnym jest, że w drużynie Tomasza Golloba zapunktują lider gorzowskiej MOJE BERMUDY STALI Bartosz Zmarzlik, która w piątek podejmuje beniaminka PGE Ekstraligi ARGED MALESA Ostrów Wlkp. Zespół Mariusza Staszewskiego spisuje się w tym roku słabo, więc ten mecz będzie też okazją do dużych zdobyczy punktowych dla innych zawodników z teamu Golloba – Mateusza Bartkowiaka i Patricka Hansena. Szczególnie w tym drugim przypadku gra może toczyć się o pozostanie w tej wirtualnej drużynie.

Ponadto w ekipie GollobRacing pojadą Mikkel Michelsen (MOTOR Lublin), Piotr Pawlicki i Hubert Jabłoński (FOGO UNIA Leszno), Bartłomiej Kowalski (BETARD SPARTA Wrocław) oraz Jonas Jeppesen (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa). I to właśnie Duńczyk startujący pod Jasną Górą jest w naszej opinii pierwszy do zmiany we wtorkowym okienku transferowym. Nawet w ostatniej kolejce spotkań, kiedy do Częstochowy przyjechał osłabiony brakiem Nickiego Pedersena zespół ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz, Jeppesen zdobył „tylko” 5 punktów i 2 bonusy. W rzeczywistości ten wynik wcale nie jest zły, ale w rozgrywce wirtualnej, jaką jest Eliga Manager taka zdobycz niekoniecznie uchodzi za dobrą.

W najbliższej kolejce częstochowianie udają się na mecz do Torunia. W ubiegłym roku goście byli lepsi i wygrali na Motoarenie 49:41, a Jonas Jeppesen zdobył 8 punktów i 2 bonusy. Jak będzie tym razem i komu w ostateczności przedłużymy szansę na jazdę w wirtualnych drużynach przekonamy się już za kilka godzin.

Team Tomasza Golloba:

Bartosz Zmarzlik
Mikkel Michelsen
Piotr Pawlicki
Jonas Jeppesen
Mateusz Bartkowiak
Bartłomiej Kowalski
Hubert Jabłoński
Patrick Hansen (U24)

KSM: 40,45

Rafał Martuszewski