Eliga Manager: Kamil Cieślar pewny swojego składu

– Myślę, że wybór mojego składu nie jest przypadkowy i raczej wykluczam pewnego typu wzmocnienia – powiedział Kamil Cieślar o swojej taktyce w Eliga Manager. Nasz rozmówca opowiedział o tym, w jaki sposób podszedł do budowania swojego zespołu oraz kwestii transferów w późniejszym etapie gry.

Jako menedżer, musisz zaufać swoim zawodnikom, więc postaram się zachować tą taktykę również teraz. Oczywiście będę obserwował rynek transferowy oraz zawodników i ich szanse na lepsze punkty w trakcie sezonu. Może okazać się, że będę zmuszony do zmiany zawodników, ale tak jak mówiłem wcześniej – postaram się zawalczyć składem, który posiadam – powiedział Kamil Cieślar, Ambasador Eliga Manager.

Przypomnijmy, że okienka transferowe Eliga Manager będą uruchamiane po trzeciej, szóstej, dziesiątej i czternastej rundzie PGE Ekstraligi, zgodnie z terminarzem, a więc wtedy będzie też okazja do sprzedawania i kupowania zawodników. Regulamin Eliga Manager przewiduje zmiany na takich zasadach, że za każdego sprzedanego zawodnika należało będzie kupić nowego, a więc w każdym przypadku kadra gracza będzie musiała liczyć dziesięciu żużlowców. Zgodnie ze szczegółowymi zasadami, będzie w niej miejsce dla siedmiu zawodników krajowych (w tym minimum trzech zawodników młodzieżowych) i trzech obcokrajowców.

Po dokonanym transferze gracz będzie miał możliwość edycji składu swojej drużyny. Jeśli chodzi o KSM, to zmieniać będzie się ona tylko w stosunku do graczy pozyskiwanych/sprzedawanych, zgodnie z listą transferową i zasadami przeliczania KSM. Limit KSM dla drużyny (sześciu najlepszych zawodników) wynosić będzie 41 pkt.

Sprzedając zawodnika, gracz będzie utrzymywał jego punkty w klasyfikacji gry, które zawodnik zdobył do czasu jego sprzedaży.

W grze KSM zawodników na liście transferowej w grze przeliczana będzie na SPEED CASH. Im lepsza KSM, tym zawodnik wart jest więcej na liście.

Wartości Kalkulowanej Średniej Meczowej:

KSM: 12,00 – 8,84 (przelicznik x 0,24) – 240.000 SPEED CASH
KSM: 8,83 – 8,04 (przelicznik x 0,20) – 200.000 SPEED CASH
KSM: 8,03 – 6,84 (przelicznik x 0,17) – 170 000 SPEED CASH
KSM: 6,83 – 5,64 (przelicznik x 0,14) – 140.000 SPEED CASH
KSM: 5,63 – 4,01 (przelicznik x 0,12) – 120.000 SPEED CASH
KSM: 4,00 i mniej (przelicznik x 0,1) – 100.000 SPEED CASH