Eliga Manager: do trzech razy sztuka?

Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

Trudno nie odnieść wrażenia, że kalendarz żużlowy jest mierzony inną miarą czasu. Trudno bowiem racjonalnie wytłumaczyć, że od inauguracji sezonu minęły już szybkie niczym żużel dwa tygodnie. Czas jednak biegnie nieubłaganie, kolejne ligowe kolejki pojawiają się i znikają, a wraz z nimi kolejne szanse do zdobycia punktów w Eliga Manager.

Wirtualni managerowie z pewnością wyciągnęli już pierwsze wnioski na temat skompletowanych składów. W tym gronie z pewnością znajduje się Tomasz Gollob, który do tej pory z pewnością może być zadowolony z postawy Bartosza Zmarzlika i Taia Woffindena, którzy po dwóch kolejkach zajmują odpowiednio 5. i 9. miejsce w gronie najskuteczniejszych żużlowców PGE Ekstraligi.

Mistrz świata z 2010 roku z pewnością bacznie obserwuje postawę Nicolaia Klindta, który jak do tej pory wystąpił w jednym meczu tegorocznego sezonu, legitymując się obecnie średnią biegopunktową na poziomie 0,800 (47 miejsce w klasyfikacji). Wyżej od Duńczyka w tym zestawieniu znajduje się np. lider formacji młodzieżowej drużyny Gollob Racing, Bartłomiej Kowalski (37 miejsce ze średnią 1,333).

Szans na poprawę/utrzymanie formy nie będzie brakować. Najbliższe już wkrótce!

 

Tomasz Kania