Ekstraliga app: nowe i dobrze znane aktywności dla kibiców

Sezon 2020 zbliża się wielkimi krokami, a podczas meczów najlepszej żużlowej ligi świata na kibiców czekać będą nowe oraz znane z lat poprzednich zabawy w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi. Część z nich już jest dostępna dla fanów czarnego sportu.

PGE Ekstraliga przygotowała dla kibiców nowe aktywności. Dostępna jest już gra Eliga Manager, która łączy ze sobą elementy wirtualne z rzeczywistymi spotkaniami najlepszej żużlowej ligi świata. Na koniec sezonu na najlepszych menedżerów czekają nagrody pieniężne i zegarki AZTORIN.

Podczas tegorocznych zmagań będzie można włączyć się także do nowej zabawy „Komu kibicujesz?” i pokazać swoje zaangażowanie w ramach dopingu dla konkretnej drużyny. Atrakcja ta rozpocznie się w momencie startu każdego meczu PGE Ekstraligi, a zakończy po ostatnim biegu. Wyniki dostępne będą zarówno w zakładce relacji spotkania, jak i w dziale statystyk w aplikacji mobilnej.

Powrócą także dobrze znane i cieszące się dużą popularnością atrakcje. Nie zabraknie głosowania na Rajdera Meczu, które od tego sezonu rozpocznie się po 7. biegu każdego meczu PGE Ekstraligi. Tradycyjnie po zakończeniu wszystkich spotkań danej kolejki, na Facebooku nSport+ będzie można wybrać Rajdera Kolejki.

Jak co roku, wraz z inauguracją rozgrywek uruchomiony zostanie #TyperPGEE – znana aktywność, która polega na ustalaniu przez kibiców końcowej kolejności pojedynczych wyścigów w meczach PGE Ekstraligi. Na najlepszych w całym sezonie czekają atrakcyjne nagrody, a wśród nich zegarki AZTORIN.

Aplikacja PGE Ekstraligi dostępna jest w Google Play oraz App Store