Ekspert PGE Ekstraligi – Co na kanale YouTube piszczy? (zapowiedź 2. rundy)

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

8 grudnia o godz. 20:00 rozpocznie się 2. runda quizu Ekspert PGE Ekstraligi. Zabawa aż do 8 marca toczy się w oficjalnej aplikacji mobilnej najlepszej żużlowej ligi świata. Tym razem pytania dotyczyć będą oficjalnego kanału PGE Ekstraligi w serwisie internetowym YouTube.

Przed tygodniem zainaugurowano rywalizację o awans do finału, a pytania składały się wyłącznie ze zdjęć. Tym razem należało będzie zapoznać się z materiałami wideo związanymi z PGE Ekstraligą, aby potem udzielić odpowiedzi. Do rozwiązania będzie dziesięć zagadek tematycznych, a na każdą z nich przewidziano 20 sekund. Quiz będzie aktywny w aplikacji PGE Ekstraligi do godziny 20:20. W zależności od stopnia trudności, za udzielenie prawidłowych odpowiedzi, uzyskać będzie można od 1 do 5 punktów. Ogółem w tej rundzie do zainkasowania będzie 35 punktów.

Uczestnicy 2. rundy konkursu powinni zwrócić uwagę przede wszystkim na cykliczne materiały wideo, a wśród nich serię #SmakŻużla.

Pytania z całą pewnością będą również dotyczyły kilku playlist, gdzie znaleźć można filmy związane z cyklami „Piękna Strona Żużla” lub „Ekspert PGEE zawodników”. Nie można oczywiście zapomnieć o przedsezonowych trailerach.

Kanał dostępny jest TUTAJ

Finał rywalizacji odbędzie się w siedzibie Wirtualnej Polski wiosną 2020 roku. Zakwalifikują się do niego najlepsi uczestnicy eliminacji. Ośmiu finalistów powalczy o cenne nagrody, którymi będą zaproszenia VIP GOLD na 2020 PZM Warsaw FIM SGP of Poland (16 maja na PGE Narodowym), uczestnictwo w Gali PGE Ekstraligi 2020 wraz z osobami towarzyszącymi oraz zegarki AZTORIN i zestawy gadżetów najlepszej żużlowej ligi świata.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Tak było przed tygodniem (TOP-10 w klasyfikacji przejściowej quizu):

  1. Loramski – 29 pkt
  2. Jusko – 28 pkt
  3. laszlobodi – 28 pkt
  4. Stanisław Tarasek – 28 pkt
  5. Bartek Matyszczyk – 28 pkt
  6. Tomasz Rune Ociepa – 27 pkt
  7. Kamil Rychlicki – 27 pkt
  8. Daria_B – 27 pkt
  9. Fuler1997 – 27 pkt
  10. Zielony – 27 pkt

Następna runda quizu odbędzie się 15 grudnia w godz. 20:00 – 20:20 i będzie związana z tematem: „Polscy Mistrzowie Świata”. 9 pytań związanych będzie z Jerzym Szczakielem, Tomaszem Gollobem i Bartoszem Zmarzlikiem.

Aplikacja mobilna PGE Ekstraligi:

Android
iOS