Dziś ogłoszenie terminarza PGE Ekstraligi 2022

Fot. Dariusz Ryl

Dziś wieczorem zostanie ogłoszony terminarz rozgrywek PGE Ekstraligi 2022. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych przez cały dzień. O 21.00 w nSport+ i Canal+ Online rozpocznie się Magazyn PGE Ekstraligi.

Wydanie specjalne poświęcone zostanie w całości terminarzowi nowego sezonu. Program poprowadzą Karolina Wieszczycka i Tomasz Dryła, a gośćmi będą: Marek Cieślak wraz z Krzysztofem Cegielskim.

Tymczasem już teraz zapraszamy do odwiedzania mediów społecznościowych PGE Ekstraligi w trakcie dzisiejszego dnia, ponieważ stopniowe zdradzanie terminarza rozgrywek najlepszej żużlowej ligi świata rozpoczniemy właśnie tam.

To dziś na Twitterze będzie można śledzić hasztag #TerminarzPGEEkstraligi i dzień z barwami. Zapraszamy też od godziny 10:00 do regularnego spoglądania na relacje na profilach PGE Ekstraligi: Facebook i Insta Story, gdzie najszybciej będzie można dowiedzieć się:

  • kiedy zainaugurujemy rozgrywki

  • jakie będą pierwsze oficjalne zestawienia gospodarzy 1. rundy 
  • jak bywało w przeszłości z inauguracją PGE Ekstraligi
  • jaka będzie liczba meczów w nowym sezonie i ich podział między nadawcami TV

Dzisiejszy plan obejmuje także powiadomienia PUSH w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi – tak najszybciej będzie można poznać pary 1. i 2. rundy.

Komentarze i analizy terminarza PGE Ekstraligi będą również przedmiotem Magazynu PGE Ekstraligi w WP Sportowe Fakty, który zostanie wyemitowany na żywo jutro (8 grudnia) na profilu Facebook WP SF o godz. 11:30.

Wieczorny rozkład jazdy z #TerminarzPGEEkstraligi 🥳Dzień z barwami, ogłoszenie terminarza i specjalne wydanie magazynu…

Posted by Speedway Ekstraliga on Tuesday, December 7, 2021