Dzielna postawa beniaminka na własnym torze. Torunianie wygrywają „za trzy”!

Fot. Łukasz Trzeszczkowski

FOR NATURE SOLUTIONS APATOR pokonał ARGED MALESA Ostrów Wlkp. 47:43 w meczu 13. rundy PGE Ekstraligi. Ostatnie spotkanie na stadionie beniaminka przyniósł dużo emocji i rywalizacji do ostatniego biegu. Kibice wybrali Grzegorza Walaska Rajderem spotkania.

Początek zdecydowanie należał do gości, którzy po pierwszej serii prowadzili i zdecydowanie wygrywali starty. Potem nastąpiło przełamanie i to gospodarze byli skuteczniejsi, co zaowocowało doprowadzeniem do remisu. Trzecia odsłona meczu w większości była remisowa. Potem znów wypracowali sobie przewagę i przed biegami nominowanymi prowadzili sześcioma punktami (42:36).

Bieg nr 14 wygrała ARGED MALESA Ostrów Wlkp. i to podwójnie, co spowodowało wielką radość kibiców na trybunach. Ostatnia gonitwa dnia dała zwycięstwo FOR NATURE SOLUTIONS APATOROWI, który zdobył do tabeli kolejne 3 punkty.

Liderem gospodarzy ponownie został Chris Holder, którzy zapisał na swoim koncie 14 punktów (w sześciu biegach). W ekipie z Torunia główne role odgrywali Patryk Dudek (14+2) i Jack Holder (13+1).

Pełna relacja dostępna TUTAJ