Wypowiedzi brązowych medalistów po meczu #CZETOR (24.09.2022, 20. runda)

Fot. Grzegorz Misiak

W rewanżowym meczu o 3. miejsce zielona-energia.com WŁÓKNIARZ Częstochowa pokonał na własnym torze FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń (59:31) i wywalczył brązowe medale PGE Ekstraligi 2022. Głos po meczu zabrali przedstawiciele gospodarzy: menedżer Jarosław Dymek oraz zawodnicy, Kacper Woryna i Mateusz Świdnicki.

Cieszę się ze swojego pierwszego medalu DMP. Moim zdaniem tylko wynik pokazuje, że to był łatwy mecz. Jeżeli spojrzy się na to co działo się na torze i w boksach to była walka i każdy chciał jak najszybciej rozstrzygnąć sprawę medalu, żeby spokojnie dokończyć zawody. Taki mecz nigdy łatwo i przyjemnie nie przebiega. Cieszymy się jednak, że wszystko rozstrzygnęło się na nasza korzyść – powiedział Kacper Woryna.

To był bardzo wyjątkowy dzień w moim życiu. Był to ostatni mecz w barwach WŁÓKNIARZA. Cieszę się, że mogłem reprezentować ten klub. Cieszę się, że karierę juniorską zakończyłem brązowym medalem DMP. Spędziłem na tym stadionie swoje najlepsze lata młodości. Na pewno mam wiele fajnych wspomnień. Ciężko mi się rozstać z tym miejscem , ale taka jest kolej rzeczy. Na pewno będę trzymał kciuki za WŁÓKNIARZA – stwierdził Mateusz Świdnicki.

Medal cieszy na pewno. Jesteśmy zadowoleni. Apetyty w pewnej części sezonu były może większe, ale czasu się nie cofnie. Jak już nam przyszło jeździć w meczach o brąz to pokazaliśmy pełnię możliwości i dużą moc – przyznał Jarosław Dymek.