„Dużo radości z tych pierwszych punktów” – wypowiedzi MOJE BERMUDY Stali Gorzów z meczu #GORLUB

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

W meczu 9. kolejki PGE Ekstraligi, MOJE BERMUDY Stal Gorzów pokonała Motor Lublin 47:43. Gospodarzy do pierwszego zwycięstwa w sezonie poprowadził bezbłędny Bartosz Zmarzlik, który mecz zakończył z kompletem 18 punktów oraz tytułem Rajdera meczu.

– Po biegu odczuwałem dyskomfort. To bardzo ważne spotkanie dla naszej drużyny. Mam nadzieję, że uda się wygrać. Już w Lesznie moja dyspozycja była bardzo dobra. Niestety to spotkanie rozpocząłem pechowo od upadku w pierwszym biegu. Zmagam się z bólem co wprowadza duży dyskomfort w jeździe – powiedział Niels Kristian Iversen po upadku w swoim pierwszym występnie w meczu.

– Przed ostatnim biegiem powiedziano mi, że muszę zrobić wszystko, żeby wygrać. Podjechałem pod pierwsze pole i pomyślałem, że skoro radziłem sobie w Toruniu z gorszego, drugiego pola, jadąc o wszystko, to spróbuję sobie poradzić tym razem. No i udało się. Dobrze z teamem odczytywaliśmy tor, robiliśmy korekty. Dużo radości z tych pierwszych punktów dla klubu, bo tego nam bardzo brakowało. Każda drużyna przyjezdna chce wygrać. Chcemy wygrywać, niestety nie zawsze to się udaje. Najważniejsze, że teraz wygraliśmy. Gratulacje dla Motoru Lublin, bo postawili się i łatwo nie było. Trzeba uważać, co się dzieje z danym torem w danym miejscu. Będę robić wszystko, aby wykorzystać swój team i potencjał w 100% – podsumował spotkanie Bartosz Zmarzlik w pomeczowej wypowiedzi w Mix Zone.

Sebastian Czobot