Duże zainteresowanie projektem kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi

Do 31 października trwał nabór nowych kibicowskich Ambasadorów PGE Ekstraligi. Projekt w sezonie 2019 wejdzie w czwarty sezon swojego funkcjonowania, a przewinęła się przez niego spora grupa osób, które już teraz znalazły swoje miejsce w środowisku żużlowym i współpracują z PGE Ekstraligą, telewizją, klubami lub mediami regionalnymi i ogólnopolskimi. W tegorocznym naborze pojawiło się ponad czterdzieści zgłoszeń. Po raz pierwszy również z zagranicy.

PGE Ekstraliga skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami. Do 12 listopada podana zostanie ostateczna grupa Ambasadorów na sezon 2019. W naborze nowych Ambasadorów zdecydowany prym wiodą osoby z Lublina, których zaangażowanie, a także jakość zgłoszeń są bardzo dobrym prognostykiem przed nowymi działaniami. Zgłoszenia pojawiły się ponadto m.in. z Wrocławia, Torunia, Leszna, Bydgoszczy, Zielonej Góry, Gorzowa czy… Tarnowa. Na uwagę zasługuje również chęć współpracy zaproponowana przez kandydata na Ambasadora z Czech.

PGE Ekstraliga, jak co roku, nie wyklucza również skontaktowania się z wybranymi osobami, które są aktywne na portalach społecznościowych i zaproponowania im dołączenia do grupy.

Na zdjęciu od lewej: Rafał Gurgurewicz, Jakub Keller i Kamil Rychlicki – trzech spośród kilku Ambasadorów, którzy są w projekcie od samego początku.