Dariusz Śledź: Nie wyszło tak jak byśmy chcieli (wideo)

Fot. Patryk Kowalski

20 maja (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #WROGOR, w której udział wzięli trener BETARD SPARTY Wrocław, Dariusz Śledź oraz młodzieżowiec, Bartłomiej Kowalski. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: przygotowania do najbliższego spotkania, znaczenie startów w zawodach młodzieżowych i spasowanie z domowym torem.

Mamy nadzieję, że udało nam się uporać z problemami dotyczącymi spasowania z domowym torem. Oczywiście pokaże to zbliżające się spotkanie. Może inaczej, nie było problemu tylko nie wyszło tak jakbyśmy chcieli. Mamy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu da się zrobić naprawdę dobre wyścigi na naszym torze – stwierdził Dariusz Śledź.

Sporo startowałem ostatnio w zawodach młodzieżowych, ale myślę, że nie przeszkadzają one tak do końca, bo można sprawdzić różne rzeczy pod taśmą, a to zawsze jest coś innego niż trening. Jednak przed meczem trzeba skupić się na swoim torze, sprzęcie ligowym i sprawdzić wszystko na treningu i myślę, że to jest bardziej wartościowe – powiedział Bartłomiej Kowalski.