Czas na półfinały [email protected] Głosowania w zabawie startują 24 stycznia

Fot. Patryk Kowalski

Już w poniedziałek (24 stycznia) rozpocznie się kolejny etap zabawy PGE Ekstraligi. W półfinałach [email protected] wystąpią zespoły z Wrocławia, Grudziądza, Częstochowy i Lublina. Głosowanie odbędzie się na profilach w mediach społecznościowych.

Do półfinałów awansowały ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa, ZOOLESZCZ GKM Grudziądz i BETARD SPARTA Wrocław – zwycięzcy swoich meczów. Stawkę uzupełnił MOTOR Lublin, który miał tyle samo zdobytych punktów w ćwierćfinale, co APATOR Toruń, jednak o wszystkim decydowało miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej.

W tym przypadku zespoły z Lublina i Torunia miały tyle samo dużych punktów, jednak MOTOR miał lepszy bilans małych punktów, dzięki czemu drużyna wystąpi w kolejnym etapie. Udział w [email protected] zakończyły ekipy APATORA i ARGED MALESA Ostrów. Wcześniej miejsca poza fazą pucharową zajęły FOGO UNIA Leszno oraz MOJE BERMUDY STAL Gorzów.

Półfinały zaplanowane są na 24 stycznia. O godz. 9:00 rozpocznie się pierwsze głosowanie – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz zmierzy się z ELTROX WŁÓKNIARZEM Częstochowa. Z kolei o godz. 15:00 BETARD SPARTA Wrocław powalczy o wygraną z MOTOREM Lublin.

Głosowania odbędą się tak, jak miało to miejsce w rundzie zasadniczej i ćwierćfinałach [email protected] (początek rywalizacji od stanu 36:36):

  • 13 wyścig Twitter
  • 14 wyścig Instagram
  • 15 wyścig Facebook

Głosowania trwać będą przez 5 godzin, a każdy pojedynek zaplanowany jest na inną godzinę. Wyniki podane będą tego samego dnia (ok. godz. 22:00).

Terminarz półfinałów [email protected] (24 stycznia):

9:00 – 14:00 ZOOLESZCZ GKM Grudziądz vs ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa
15:00 – 20:00 BETARD SPARTA Wrocław vs MOTOR Lublin

Pozostały terminarz:

25.01.2022

  • Dzień podsumowań i zapowiedź meczów o 1. i 3. miejsce

26.01.2022

  • Mecz o 3. miejsce
  • Mecz o 1. miejsce

27.01.2022

Wszystkie trzy portale społecznościowe PGE Ekstraligi: FacebookInstagram i Twitter