Co, gdzie, kiedy, czyli żużlowy rozkład jazdy (4)

Fot. Mateusz Wójcik
Fot. Mateusz Wójcik

Na ten moment czekaliśmy z wielkim utęsknieniem. Wraca najlepsza żużlowa liga świata, która w historycznym wymiarze zagości w naszych domach. 100% transmisji, 100% emocji i 100% szaleństwa – PGE Ekstraliga od najbliższego piątku znów będzie urzekać!

Wtorek, 2 kwietnia

16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Pile

16:00 Eliminacje Złotego Kasku w Ostrowie Wlkp.

Transmisja: SabmarTV

16:30 Eliminacje Złotego Kasku w Tarnowie

 

Czwartek, 4 kwietnia

13:00 Magazyn Internetowy PGE Ekstraligi

Emisja: sportowefakty.wp.pl

18:30 Magazyn PGE Ekstraligi

Emisja: Eleven Sports 1 

20:30 Magazyn Speedway+

Emisja: nSport+

 

Piątek, 5 kwietnia

PGE Ekstraliga

18:00 STELMET Falubaz Zielona Góra – GET WELL Toruń

Transmisja: Eleven Sports 1 (powtórka: sobota 6 kwietnia, 10:00)

20:30 forBET Włókniarz Częstochowa – TRULY.WORK Stal Gorzów

Transmisja: Eleven Sports 1 (powtórka: sobota 6 kwietnia, 13:00)

 

Sobota, 6 kwietnia

Nice 1. LŻ

20:15 ROW Rybnik – Orzeł Łódź

Transmisja: Eleven Sports 2 (powtórka: niedziela 7 kwietnia, 13:00, Eleven Sports 3)

 

Niedziela, 7 kwietnia

2.

14:30 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – OK Bedmet Kolejarz Opole

14:30 Euro Finannce Polonia Piła – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

15:00 Wilki Krosno – Arge Speedway Wanda Kraków

 

Nice 1. LŻ

14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Car Gwarant Start Gniezno

14:45 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów

Transmisja: Polsat Sport (powtórka: poniedziałek 8 kwietnia, 10:00)

 

PGE Ekstraliga

16:00 FOGO Unia Leszno – BETARD Sparta Wrocław

Transmisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 8 kwietnia, 13:00)

19:00 SPEED CAR Motor Lublin – MRGARDEN GKM Grudziądz

Transmisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 8 kwietnia, 16:00)

20:45 Magazyn PGE Ekstraligi

Emisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 8 kwietnia, 9:30)

 

Poniedziałek, 8 kwietnia

20:00 Magazyn PGE Ekstraligi

Emisja: Eleven Sports 1 (powtórka: w nocy pon./wt. 0:00)

 

Rafał Martuszewski