Co, gdzie, kiedy, czyli żużlowy rozkład jazdy (21)

Fot. Kamil Woldański
Fot. Kamil Woldański

Emocje PGE Ekstraligi przenosimy do Grudziądza, Lublina, Torunia i Gorzowa Wielkopolskiego. Kolejna, już 12. runda, porcja wielkich emocji w najlepszej żużlowej lidze świata już w najbliższy piątek. Do tego żużlowa FIM Speedway Grand Prix, która po 12 latach wraca do Wrocławia!

Wtorek, 30 lipca

17:00 V runda półfinałowa DMPJ w Ostrowie Wlkp.

 

Środa, 31 lipca

17:00 VI runda półfinałowa DMPJ w Ostrowie Wlkp.

17:30 VI runda półfinałowa DMPJ w Zielonej Górze

 

Czwartek, 1 sierpnia

13:00 Magazyn PGE Ekstraligi

Emisja: WPSportoweFakty

20:30 Magazyn Speedway+

Emisja: nSport+ (powtórka: piątek, 2 sierpnia 9:50)

17:30 V runda półfinałowa DMPJ w Zielonej Górze

 

Piątek, 2 sierpnia

 2.

17:00 OK Bedmet Kolejarz Opole Speedway Wanda Kraków

FOTO PGE IMME – głosowania na najlepsze zdjęcia z zawodów.

PGE Ekstraliga

18:00 MRGARDEN GKM Grudziądz – STELMET Falubaz Zielona Góra

Transmisja: Eleven Sports 1 (powtórka: niedziela,  4 sierpnia 10:00, Eleven Sports 2)

20:30 SPEED CAR Motor Lublin – forBet Włókniarz Częstochowa

Transmisja: Eleven Sports 1 (powtórka: sobota, 3 sierpnia 10:00, Eleven Sports 2

19:00 2019 Betard Wroclaw FIM SGP of Poland – kwalifikacje

Transmisja: Canal+ Sport 2 / nSport+ (powtórka: 23:10, Canal+ Sport)

 

Sobota, 3 sierpnia

Nice 1. LŻ

16:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Start Gniezno

Transmisja: Eleven Sports 2

19:002019 Betard Wroclaw FIM SGP of Poland

Transmisja: Canal+ (powtórka: niedziela, 4 sierpnia 9:10, Canal+ Sport 2)

 

Niedziela, 4 sierpnia

PGE Ekstraliga

16:45 GET WELL Toruń – BETARD Sparta Wrocław

Transmisja: nSport + (powtórka: poniedziałek, 5 sierpnia 13:00)

19:30 TRULY.WORK Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno

Transmisja: nSport + (powtórka: poniedziałek, 5 sierpnia 16:00)

21:15 Magazyn PGE Ekstraligi

Emisja: nSport + (powtórka: poniedziałek, 5 sierpnia 19:00)

 

2.

17:00 Euro Finannce Polonia Piła – Speedway Wanda Kraków

17:00 Power Duck Iveston PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole

17:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

 

Nice 1. LŻ

14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Orzeł Łódź

Transmisja: Polsat Sport (powtórka: poniedziałek, 5 sierpnia 9:00)

17:00 Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów

 

Poniedziałek, 5 sierpnia

20:00 Magazyn PGE Ekstraligi

Emisja: Eleven Sports 1 (powtórka: wtorek, 6 sierpnia 23:00)

 

Rafał Martuszewski